Inae Vánoční Overwatch turnaj

Inae Vánoční Overwatch turnaj

1.01.2018 Eldesan  

Vánoce sice jsou již za námi, ale i tak jsme si v Inaequalis zpříjemnili předsilvestrovský večer přátelským utkáním ve hře Overwatch. Účastnilo se ho celkem 24 hráčů ze 4 týmů, konkrétně se jednalo o týmy: Inaequalis Favor, Inaequalis Atra, iNvolute a Pink Cloud.

Hrálo se formátem BO3 a finále formátem BO5.Turnaj byl streamován přes Inae twitch s živým komentářem: mámrádbagety, irelevanta a k posledním dvěma zápasům Equitany.

Bageta také po celou dobu streamu štědře rozdával (celkově 15) náhodné steam klíče v twitch chatu.

Turnaj byl naplánován na 31.prosince od 16 hodin a pár minut nato také začal. Zápasy si udržovaly své tempo a v prvním kole, ve kterém proti sobě nastoupily týmy 

Inaequalis Favor   vs   iNvolute

Inaequalis Atra   vs   Pink Cloud

byli určeni finalisté Inaequalis Atra vs iNvolute, kteří měli přestávku a mohli sledovat boj o třetí místo, který vypukl mezi Inaequalis Favor vs Pink Cloud, který vyústil v porážku Favor 0:3 a třetím místem Pink Cloudu. Finále, strhující do poslední chvíle, bohužel skončila porážkou Inaequalis Atra 1:3 proti iNvolute, kteří se tak stali výherci Vánočního turnaje a každý si odnesl zlatý steam key. Gratulujeme!

  1. místo – iNvolute
  2. místo – Inaequalis Atra
  3. místo – Pinkcloud

Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným i všem divákům na streamu, kteří si ani přes podřadné provokování od ostatních nenechali zkazit dobrou náladu. Turnaj, který se původně neměl ani uskutečnit, proběhl mnohem lépe, než se očekávalo, a byl jednoznačně dobře stráveným časem před přivítáním nového roku.

Za sekci Overwatch kapitán Atlas

O Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře