Náš tým v Mladé Boleslavi na ŠKODA GAMING DAY

Náš tým v Mladé Boleslavi na ŠKODA GAMING DAY

16.01.2020 Prokky  

Není tomu dlouho co byla oznámena velká herní offline akce ŠKODA Gaming Day. Jedná se o společnou práci Nadačního fondu ŠKODY AUTO a známého českého portálu Grunex. A již tuto sobotu se ve ŠKODA Muzeu můžeme těšit na řadu e-sportových turnajů a spoustu známých osobností.
 

 
A jak už asi víte, v rámci online kvalifikace došlo k obrovskému překvapení kdy nepostoupil ani jeden z favoritů tedy týmů eSuba a Team Brute, a ve finále se tak potká někdo zcela jiný a pro nás velmi dobře známý ! Jelikož postoupit se podařilo právě našemu League of Legends týmu INAE Invicta. Tým pod vedením Matyáše Rozvorala, který se před několika měsíci přidal do našich řad, a už od první chvíle se zařadil mezi ty nejlepší týmy dokázal překvapit nejen nás, ale i celou scénu výbornými výkony v rámci celé kvalifikace, cesta k finále nebyla snadná, ale Invictě se podařilo porazit řadu skvělých soupeřů, včetně jednoho ze zmíněných velkých favoritů, týmu eSuba. Již za dva dny se tedy utkají v Mladé Boleslavi o celkový prizepool 60 000 Kč !

Na finále se dočkáme také malé změny v sestavě týmu, midlaner Petr „Ghostík“ Tran se bohužel z rodinných důvodů nebude moci finále účastnit. Jako náhradu se nám podařilo zajistit jednoho z nejlepších českých midlanerů, Jana Hrbáče, známého pod přezdívkou Dread.
 

 
Sestava Inaequalis Invicta pro ŠKODA GAMING DAY :
• Daniel „Welcom“ Nguyen (Top)
• Jiří „Savero“ Odehnal (Jungle)
• Jan „Dread“ Hrbáč (Mid)
• Dominik „Reedfoo“ Kitler (AD Carry)
• Matyáš „Smarty“ Rozvoral (Support)
 

 
Na finále se velice těšíme. Pro některé z hráčů to bude jedna z prvních větších LANek, které se účastní a zároveň i atmosféra bude jistě úžasná, proto čekáme i krásné výkony v nadcházejícím finále. Za vedení Inaequalis přejeme týmu Invicta mnoho štěstí, a přinášíme také podporu celé League of Legends sekce, která bude ve velkém přítomna i v hledišti během zápasu.

Na závěr připojujeme program celé akce :

O Prokky

Ahoj, Jmenuji se David Prokopec a jsem členem a kapitánem INAE sekce League of Legends v týmu Mitis pod jménem Prokky. V Současné době je mi 21 let a studuji na vysoké škole chemicko-technologické. Mezi mé záliby (kromě hraní) patří hra na klavír, floorbal nebo plavaní. Kromě LoL se také rekreačně věnuji hraní strategických her, jako například Age of Empires 2, Starcraft 2, Company of Heroes nebo Heroes of Might and Magic.
Komentáře