Náš tým v Mladé Boleslavi na ŠKODA GAMING DAY

Náš tým v Mladé Boleslavi na ŠKODA GAMING DAY

16.01.2020 Prokky  

Není tomu dlouho co byla oznámena velká herní offline akce ŠKODA Gaming Day. Jedná se o společnou práci Nadačního fondu ŠKODY AUTO a známého českého portálu Grunex. A již tuto sobotu se ve ŠKODA Muzeu můžeme těšit na řadu e-sportových turnajů a spoustu známých osobností.
 

 
A jak už asi víte, v rámci online kvalifikace došlo k obrovskému překvapení kdy nepostoupil ani jeden z favoritů tedy týmů eSuba a Team Brute, a ve finále se tak potká někdo zcela jiný a pro nás velmi dobře známý ! Jelikož postoupit se podařilo právě našemu League of Legends týmu INAE Invicta. Tým pod vedením Matyáše Rozvorala, který se před několika měsíci přidal do našich řad, a už od první chvíle se zařadil mezi ty nejlepší týmy dokázal překvapit nejen nás, ale i celou scénu výbornými výkony v rámci celé kvalifikace, cesta k finále nebyla snadná, ale Invictě se podařilo porazit řadu skvělých soupeřů, včetně jednoho ze zmíněných velkých favoritů, týmu eSuba. Již za dva dny se tedy utkají v Mladé Boleslavi o celkový prizepool 60 000 Kč !

Na finále se dočkáme také malé změny v sestavě týmu, midlaner Petr „Ghostík“ Tran se bohužel z rodinných důvodů nebude moci finále účastnit. Jako náhradu se nám podařilo zajistit jednoho z nejlepších českých midlanerů, Jana Hrbáče, známého pod přezdívkou Dread.
 

 
Sestava Inaequalis Invicta pro ŠKODA GAMING DAY :
• Daniel „Welcom“ Nguyen (Top)
• Jiří „Savero“ Odehnal (Jungle)
• Jan „Dread“ Hrbáč (Mid)
• Dominik „Reedfoo“ Kitler (AD Carry)
• Matyáš „Smarty“ Rozvoral (Support)
 

 
Na finále se velice těšíme. Pro některé z hráčů to bude jedna z prvních větších LANek, které se účastní a zároveň i atmosféra bude jistě úžasná, proto čekáme i krásné výkony v nadcházejícím finále. Za vedení Inaequalis přejeme týmu Invicta mnoho štěstí, a přinášíme také podporu celé League of Legends sekce, která bude ve velkém přítomna i v hledišti během zápasu.

Na závěr připojujeme program celé akce :

About Prokky

Dlouhodobý člen Inaequalis, dva roky v aktivním vedení her z dílny Riot Games. V současné době manažer pro Riot Games, zároveň hráč v League of Legends týmu INAE Mitis. Ve volném čase klávesák ve dvou kapelách, aktivní sportovec a student chemie.
Komentáře