StarCraft 2 týmy jsou připraveny na další sezonu evropských lig

StarCraft 2 týmy jsou připraveny na další sezonu evropských lig

6.01.2018 Hanz  

Je čas se pořádně rozklikat, naladit streamy, připravit se na pořádné nervy a bujaré oslavy. Další sezonu StarCraft 2 týmových lig je tu a Inaequalis už podruhé za sebou budou reprezentovat hned tři výběry.

 

Stejně jako v minulém roce budeme hrát dvě největší evropské klanové soutěže. V Alpha lize budeme mít opět dva výběry (v non-pro a amateur lize) a jeden další výběr bude hrát RSTL.  Ligy byly vybrány tak, aby co nejlépe odpovídaly schopnostem většiny současných aktivních hráčů týmu a každý si tak měl kde zahrát a zazářit. Novinkou bude, že běžnou agendu Lutea týmu (Alpha amateur liga) bude mít na starosti robotikov, který tak bude rozhodovat o složení sestavy a bude dohlížet na odehrání jednotlivých zápasů. Robotikov dlouhodobě patří k nejaktivnějším a nejšikovnějším lidem v klanu, takže nepochybuji, že se mu na nové pozici bude dařit.

RSTL liga začíná již v pondělí, Alpha liga pak bude následovat krátce po polovině ledna. Věřím, že jsou všichni hráči už připraveni a motivováni vylepšit poslední umístění (4. místo v RSTL a osmifinále v obou divizích Alpha ligy). Konkurence bude velká, ale máme dost šikovné hráče na to, abychom se prosadili.

Níže uvádím očekávané složení jednotlivých týmů. Není to ovšem definitivní a může se měnit v průběhu sezony, kdy mohou přicházet noví hráči či stávající na základě schopností a aktivity ve hře postupovat výše. Čili pokud je někdo psaný mezi náhradníky a bude pravidelně hrát, může se rychle stát jednou z hlavních opor týmu. Takže hrajte, hrajte a hrajte.

 

Alpha non-pro (Atra tým) – pro hráče, kteří za posledních 12 měsíců neměli 5600 mmr a více

vedoucí týmu: SolusRex

očekávané jádro týmu: uniQFazer, BADLERDAKING, Raddow, Markus, PickPocket, Tauren

náhradníci: Arranion, DoubleCC, robotikov, SolusRex, czJOHNcz,

 

RSTL 3. divize – pro hráče, kteří letos ani v roce 2017 nebyli v master-2 lize či vyšší

vedoucí týmu: SolusRex

očekávané jádro týmu: Arranion, robotikov, SolusRex, czJOHNcz, KOVI

náhradníci: Ryuzakhi, Kronos, Siso, Teqini, Shadowfall, PraetorND

 

Alpha amateur (Lutea tým) – pro hráče, kteří za posledních 12 měsíců neměli 4600 mmr a více (zároveň hráči, kteří byli v LOTV v master lize musí mít odehráno minimálně 50 ranked her v současné sezoně)

vedoucí týmu: robotikov

očekávané jádro týmu: KOVI, Ryuzakhi, Shadowfall, Siso, Hexed, kosublic

náhradníci: PraetorND, Kronos, Sketcher, MajklNajtcz, Tanaki

 

streameři: gibbirg, robotikov, Ryuzakhi

 

 

Co dalšího nás čeká ve StarCraft 2?

Hráči a fanoušci se mohou těšit víc než jen na evropské ligy. Přechodem StarCraftu 2 do formy free-to-play prudce stoupl zájem hráčů o hru a dle statistik se každý den odehraje světově kolem čtvrt milionu ranked/unranked her, což je nejvíc za posledních pár let. Inaequalis bude pokračovat v práci na rozvoji komunity a tak lze očekávat pravidelné měsíční turnaje pro všechny hráče z celé komunity, na kterých se opět budeme podílet. Konkrétní podoba se ovšem teprve bude dojednávat.

Kromě pravidelných měsíčních turnajů se také můžeme těšit na velký turnaj v Ostravě na konci března, kam by se měli sjet ti nejlepší cz/sk hráči a Inaequalis by mělo mít velké zastoupení. Už se těšíme.

 

Nejsi v Inae a chtěl bys za nás hrát?

Jsme stále otevření novým zájemcům, kteří by si chtěli vyzkoušet, jak to u nás funguje a třeba si i spolu s námi zahrát evropské soutěže. Můžete sami být v jakékoliv lize, hledíme jen na to, aby všichni naši hráči dodržovali pravidla slušného chování a nekazili nám dobrou partu a pověst. Pokud máš zájem, napiš mi prosím ve hře SolusRex#2553, vyplň přihlášku zde na webu a domluvíme se blíže.

 

Odkazy

Protože v týmu máme zase řadu nových hráčů, přidávám zajímavé odkazy.

Žebříček hráčů z klanu Inae na ladderu: http://www.rankedftw.com/clan/INAE/mmr/

Rozpis zápasů RSTL: http://hdgame.net/en/tournaments/list/tournament/rstl-13-3-divison/

Alpha non-pro liga: http://alpha.tl/eurononpro

Alpha amateur liga: http://alpha.tl/euroamateur

O Hanz

AD
Komentáře