30.3.2018 - Mistrovství Ostravy
Starcraft II

Největší pozornost se zaměřila na BlueCheese. Slovenský veterán StarCraft 2 scény byl díky nejvyššímu postavení na ladderu považován za největšího favorita turnaje. Dlouho postupoval suverénně a dokonce ve čtvrtfinále hladce vyřadil další velkou naději Inae uniQFazer 3:0 na zápasy. Již v semifinále potom došlo na očekávaný herní vrchol turnaje a jeho souboj s TomikuSem. Boj dvou hráčů, kteří se již zúčastnili nejednoho prestižního zahraničního turnaje, se zpočátku vyvíjel dobře pro hráče z Inaequalis. BlueCheese se dostal do vedení 2:0, ale pak excelentně hrající TomikuS dokázal získat tři hry za sebou a postoupit do finále. Právě semifinálové klání těchto dvou hráčů bylo úžasnou podívanou, kdy fanoušci během pěti vyrovnaných her tajili dech a žasli nad umem a nápady obou hráčů. BlueCheese pak alespoň v souboji zklamaných semifinalistů porazil 2:0 Nolimita a dosáhl tak na bronzovou medaily.

Bluecheese – 3.místo

2.2.2018 - V4 Future Sports Festival National Final CZSK
Clash Royale

Pokusů o vytvoření ligy či turnaje pro region tzv. Visegrádské čtyřky už tu bylo v různých e-sportech nespočet. Před několika dny se objevil však jeden opravdu seriózní a snad i největší z nich. Řeč je o V4 Future Sports Festival za kterým stojí asociace Egymillióan a magyar esportért Egyesület (Asociace milionu lidí pro Maďarský Esport). Půjde o mezinárodní akci, která se uskuteční 23. – 25.března v Budapešti. Sjedou se sem ti nejlepší hráči ze všech koutů V4, aby poměřili síly v populárních hrách League of Legends, CS:GO, Clash Royale a překvapivě FIFA 18. Dohromady pro všechny tituly je připraven prizepool 1.000.000 €, v přepočtu tedy přibližně 25 000 000 korun! Právě na tento turnaj se v barvách Inaequalis kvalifikoval talentovaný hráč Clash Royale, Mamarman.

Mamarman – TOP 4

29.3.2018 - LAN Ohrozim
Dota 2

KD v Ohrozimi začali hráči obsazovat během pátečního pozdního odpoledne. V 19:30 následovalo rozlosování skupin a o půl hodiny později začal turnaj samotný. Celkem 11 týmů se popralo o prizepool ve výši 35 000,-. V následném semifinále LB se vítězové nad Luteou potkali s našim druhým týmem, kterému se podařilo enemy prohru vrátit a postoupit do finále LB, kde se hrálo o postup do Grand finále. Zde tým Animus potkal dalšího z hlavních favoritů – Hippomaniacs. V zápase BO1 serie může každá chybička znamenat konec. Hippomaniacs ovšem takovou chybu udělat nehodlali a v napínavém zápase byli úspěšnější. Tím se náš celek umístil na 3. místě.

Inaequalis Animus – 3.místo

5.12.2016 - O2 COOL HS liga
Hearthstone

Samotnému finále v kostele předcházely čtyři kvalifikace, kam se probojovala osmička nejlepších. Ti se v systému jednoduchého herního pavouka utkali o trofej O2 COOL Hearthstone ligy, načež se do finále probojovala dvojice Wiarnot z týmu Inae a Durango. Zápas to byl opravdu napínavý, diváci na místě fandili oběma hráčům, nicméně z prvenství v turnaji se nakonec radoval prvně jmenovaný hráč. Jejich počínání sledovalo na místě přes 400 diváků. Sobotní finále COOL ligy na internetu zaznamenalo 15 360 přehrání na Twitchi, 1 500 přehrání na Prima Play, celkem 10 500 unikátních sledujících na internetu. K tomu navíc ve formátu HbbTV finále sledovalo 22 684 diváků.

Wiarnot – 1.místo

6.11.2015 - MČR
Starcraft II

Takto hodnotil Reitora pořadatel turnaje před Mistrovstvím: “Mistr ČR z roku 2013 už má dobu největší slávy za sebou. Po změně rasy už nedokázal držet krok s těmi nejlepšími a na turnajích tak bohužel sbírá místa těsně za výherci. V posledních měsících hájí barvy největšího českého SC2 týmu INAE, kde patří k hlavním oporám”. Reitor však sebral všechny síly a nestačil až ve finále na výborně hrajícího BlueCheese. Z MČR si tak náš reprezentant odvážel druhé místo. Záznam je stále dostupný ke shlédnutí ZDE.

Reitor – 2.místo