10 let na e-sport scéně

10 let na e-sport scéně

8.06.2021 HonZuna  

V sobotu 10. 7. 2021 Vás zveme na oslavu našich narozenin. Na Festivalu Fantasie v Chotěboři se po dlouhé době opět osobně setkáme, zavzpomínáme na staré časy a společně se pobavíme. 

Akce bude veřejná a rádi přivítáme každého člena, fanouška a kamaráda. Vezměte rodinu a přijďte se za námi podívat, poznat staré známé, ale i úplně nové tváře se společným zájmem. Pojďte společně s námi a naším partnerem LanCraft přivést esport na tuto již tradiční akci. 

Celodenní program, jehož součástí budou přednášky z prostředí organizace a e-sportu obecně, dále soutěže o zajímavé ceny a večer zakončíme narozeninovou Afterparty. Pro více informací sledujte naše sociální sítě a vytvořenou FB událost, kde budeme postupně odhalovat program. 

Vyjádření předsedy spolku Jana “Eldesana” Paška
“Inae mě provází skoro čtvrtinou mého života. Tento projekt beru jako své dítě a vždy bude v mém srdci. Díky Inae jsem poznal spousty úžasných lidí, a virtuální přátelství se již dávno stalo skutečným. Úžasné na tom je, že nejsem sám a tento pocit díky našim hodnotám, prožívá mnoho našich členů. Chtěl bych jim všem moc poděkovat a připomenout: Inaequalis děláte vy všichni, moc díky. ”

O Inaequalis z.s. 
Inaequalis z.s. je neziskové občanské sdružení působící v oblasti e-sportu. Patříme mezi největší CZ/SK herní kluby a pravidelně se účastníme předních soutěží, a to i na mezinárodní scéně. Jsme silně komunitně zaměřený spolek s unikátními hodnotami, stavějící hráče na první místo. Klademe důraz na dobré vztahy, slušné chování a snahu pomoci jeden druhému. Jsme pořadatelé online a offline akcí s herní tématikou zaměřených na propagaci a rozvoj e-sportu. Aktuálně má náš spolek 13 herních sekcí a registruje přes 900 aktivních hráčů.

Trocha z naší historie:
– 2011 vzniká Inaequalis, tým pro SC2 hráče, připojit se může každý bez rozdílu skillu
– 2012 přes 100 členů, nejpočetnější organizace na CZ/SK scéně
– 2013 zakládáme LoL sekci
– 2015 2. místo na MČR ve hře Starcraft 2
– 2015 zakládáme neziskovou organizaci Inaequalis z.s. s cílem podporovat hráče v e-sportu
– 2019 Inaequalis pořádá historicky první esportový ples
– 2019 Inaequalis navazuje spolupráci s FC Viktoria Plzeň
– 2019 Inaequalis z.s. (DOTA2) reprezentuje ČR na Mistrovství světa v Jižní Koreji
– 2019 3. místo na MČR ve hře Clash Royale
– 2020 3. místo Sazka eLeague Dota2 
– 2020 Sazka a.s. se stává generálním partnerem Inaequalis z.s.
– 2020 3. místo na MČR ve hře Hearthstone
– 2021 oslava 10. let na CZ/SK scéně

About HonZuna

Co-Leader Inaequalis z.s.
Komentáře