Po euforii tvrdý pád…

Po euforii tvrdý pád…

7.12.2021 Eldesan  

S lítostí musíme oznámit všem našim hráčům a fanouškům, že do Hitpoint Masters pro rok 2022 Inaequalis z.s. nenastoupí.


Bohužel, čtete správně. Po historickém úspěchu naší LoL sekce jsme se bohužel dozvěděli, že již nebudeme součástí dalšího ročníku Hitpoint Masters. Po velké euforii nás tak dostihl velmi tvrdý pád.

Rádi bychom zdůraznili, že rozhodnutí o našem nepokračování v Hitpoint Masters není důsledkem žádného porušení pravidel či nedodržení závazků jak ze strany Inae, tak ze strany organizátorů.

Pro nás je tato zpráva pochopitelně zdrcující. Jsme názoru, že tým, který zvítězí v jakékoliv části ligy Hitpoint, v našem případě Winter, by měl být součástí ligy nejvyšší. Nezbývá nám však nic jiného než rozhodnutí organizátora přijmout.

Odcházíme však se vztyčenou hlavou, a to díky tomuto úspěchu, jehož si nesmírně ceníme. Nevážíme si pouze vítězství v celém eventu, ale také cenných skalpů nejlepších týmů české scény. Naši hráči se semkli, zabojovali a předvedli, že mohou dominovat české scéně.

Měli jsme již přichystané jasné plány, jak opět soupeřit a porážet ty nejlepší na jarních Hitpoint Masters, bohužel všechny tyto snahy přišly vniveč.

Jaké jsou tedy naše možnosti? Dostali jsme nabídku na přímý slot ve 2. lize Hitpoint Challengers, budeme se soustředit na naši interní ligu a dál pracovat s LoL komunitou…

Nakonec vyjádření předsedy spolku Eldesana a manažera/headcoache hlavního teamu MaTTyho.

Eldesan: Není to důsledek porušení nějakých pravidel nebo ujednání, organizátor vybral jiné týmy, které jsou pro tuto ligu větším přínosem. Inaequalis ale odchází se vztyčenou hlavou, ať už je to vítězství a čtvrté místo ve Winter, rekord v sledovanosti (eSuba vs INAE) nebo jen férové smlouvy hráčům a plnění všech závazků…

Matt: Nikdy by mě nenapadlo, že organizace, která vyhraje Hitpoint Winter by se neúčastnila následující sezóny, i když musíme respektovat rozhodnutí Hitpoint.cz

About Eldesan

Komentáře