Cesta na Major – Vyrážíme!

Cesta na Major – Vyrážíme!

22.02.2019  

Čekala nás 3 hodinová cesta autem do Katowic (PL) a já přemýšlel, jak si ji co nejvíce zpříjemnit. Přišlo mi namysli, že bych se mohl pokusit o jakýsi blog a přiblížit vám cestu do Katowic na ESL One turnaj ve hře Dota 2 a podělit se o zážitky. Mohu jen doufat, že tato série bude alespoň trochu čtivá. 🙂

Parta, se kterou jsme vyrazili si užít víkend plný kvalitních her v rámci Majoru a zábavy na Intel Extrem Masters (IEM).

Obr. 1 zleva-Arin, Fuf, Larfič a Pan Masíčko

Parta, se kterou jsme vyrazili si užít víkend plný kvalitních her Doty a zábavy na Intel Extrem Masters (IEM). Dotaři, které jsem poznal díky Megounovi (do smrti Ti to nezapomenu DansGame) a jež je naším společným pojítkem láska k e-sport baru Tribunál.

Vyrážíme v 8 hodin ráno. Já raději nešel ani spát, neboť jsem kvůli práci dorazil na byt až ve 4 hodiny ráno a nechtěl jsem riskovat, že zaspím. Jarda (Pan Masíčko) pro jistotu absolvoval svých 15 jacků večer přede dnem odjezdu, takže taky není ve své kůži a Arin hlásí 15 minut zpoždění.

Nakonec tedy vyrážíme. “Skvěle, cestou v autě se vyspím.” Z omylu mě vyvede ostravská dálnice, na které si připadáte jako při vlnobití. Někdy se při jízdě na onom úseku ptám “Kdepak soudruzi stavaři udělali chybu?”

Cestou se snažíme zajistit někoho, kdo nám bude schopen předat klíče od vybraného apartmánu. Zjišťujeme, že check-in je až od 13. hodiny. Tedy celé 2 hodiny po našem příjezdu. Musíme vymyslet program ať se zabavíme. Naneštěstí mají všichni hlad a jdeme tedy na oběd. Následuje úspěšné ubytování, i když nejdříve se zdá, že procházíme staveništěm a máme nemalé obavy jestli fotografie nelhali. 😀

 

Obr.2 Spodek arena

Vyrážíme směrem k aréně a nemůžeme se dočkat co nás tento víkend potká!

 

About

Komentáře