3. místo na CZLAN Challenge 2018

3. místo na CZLAN Challenge 2018

19.05.2018 Darerris  

Ve dnech 11.5.-13.5. si nezisková organizace CZLAN připravila pro své příznivce již 4. ročník největší herní události v Ústeckém kraji. Hlavní turnaj události se tradičně konal ve hře Dota 2 a naše zastoupení nemohlo samozřejmě chybět.

 

 

Turnaj se tentokráte konal v prostoru střední školy stavební a strojní v Teplicích. První 3 týmy turnaje si mezi sebe rozdělily prizepool ve výši 15 000,- czk a mnoho věcných cen. V rámci turnaje se mohli hráči i diváci těšit na počítačovou hernu plnou populárních počítačových her dále pak na herní konzole a pohybové hry. Nechyběla ani VR či doprovodné menší soutěže o skvělé ceny.

Za náš klan se turnaje zúčastnil tým Inaequalis Mitis

sestava

  • Pepko (c)
  • DennyRTZ
  • ShapeYourMind
  • Peet
  • Petr

obr. 1 zleva: Peet, ShapeYourMind, Pepko, Petr, DennyRTZ

Samotná herní fáze turnaje začala v sobotu. Úvodem se hrálo systémem každý s každým, přičemž nejlepší 4 týmy postoupily do playoff. Náš tým se umístil na druhém místě a s přehledem si tak zajistil postup. V 1. kole playoff se střetl s týmem ze 3. místa úvodní fáze a tím byl MADDS GAMING. Hrálo se Best Of 3. Po obtížných hrách se museli kluci bohužel spokojit s prohrou 0:2 a sestoupit do lower bracketu, ze kterého mohli vytěžit “pouze” 3. místo. Ve finále LB narazili na sestupujícího z duelu Dogshits vs. RIP MOONMIKE. Favorité turnaje Dogshits překvapení nedovolili a tým RIP MOONMIKE sestoupil do finále LB, kde již čekal náš celek. Po dvou napínavých hrách se naši kluci mohli těšit z výhry 2:0 a s celkovým 3. místem na turnaji, podílu na prizepoolu ve výši 2000,- a z mnoha věcných cen.

1.místo Dogshits  8 000,-

2. místo MADDS Gaming  5 000,-

3. místo Inaequalis Mitis  2 000,-

 

Závěrem zhodnocení turnaje kapitánem týmu Pepkem:

obr. 2 s kapitanem vitezneho tymu-Hssissem

“Organizace akce byla dobrá. V pátek nastaly drobné technické komplikace s elektřinou a nemohli jsme příliš trénovat, ale organizatoři problém vyřešili. Sobotní část nebyla ohrožena. Formát turnaje se nám zpočátku nezamlouval, ale nakonec byl upraven k lepšímu. Týmů se dostavilo ve výsledku méně než bylo přihlášeno a o 1. místě bylo v zásadě jasno a žádné překvapení se nekonalo. Pro mě osobně to byl super zážitek. Jednalo se o moji první lan akci a těším se na příští rok.”

 

 

Za náš klan chci hráčům poděkovat za reprezentaci a pogratulovat ke 3. místu na CZLAN Challenge 2018. Do dalších turnajů přeji GL HF!

About Darerris

Komentáře