CZLAN Challenge 2019

CZLAN Challenge 2019

14.04.2019 Darerris  

Něco málo přes měsíc zbývá do každoroční domácí akce – CZLAN Challenge. I my budeme mít želízko v ohni a kluci z Mitis pojedou obhajovat bronzové medaile z minulého ročníku.

Tentokráte se turnaj přesouvá o něco více na západ. Dějištěm se stane Ostrov u Karlových Varů, což poskytuje větší prostor. Hráči budou odděleni od návštěvníků což jim poskytne větší klid na hru. Doprovodný herní program včetně turnaje ve hře Fortnite, občerstvení a vše co patří k setkání komunity.

Informace o turnaji:

  • termín: 17.19.-5. 16:00-13:00
  • veřejnost: – 17.5. od 16-20 h a 18.5. od 10-20 h
  • typ turnaje: B.Y.O.C.
  • vstup: hráči 350,-/os. a veřejnost 30,-
  • prizepool: základní výše 20.000,- czk

Samotný hlavní turnaj v Dotě proběhne v Kapitánském režimu. Týmy budou náhodným způsobem rozlosováni do základních skupin. Po odehrání skupin postoupí z každé 2 týmy s nejvyšším počtem bodů a bude následovat klasický pavouk. V případě shodného počtu bodů se bude postupovat dle pravidel https://challenge.czlan.cz/turnaj/

Turnaj bude samozřejmě streamován. Budeme sledovat turnaj přímo na místě. S dostatečným předstihem vás upozorníme na zápasy našeho týmu, pokud se dostane do vysílání.

V případě, že jste z okolí a budete se chtít přijít podívat, tak veškeré bližší informace ohledně turnaje a doprovodného programu najdete na webu a FB události v odkazech níže.

Nám nezbývá než našim zástupcům držet palce a doufat, že si akci užijí!

FB: odkaz

About Darerris

Komentáře