Další BC#17 je minulostí

Další BC#17 je minulostí

28.06.2018 Eldesan  

Další BootCamp, tentokrát s pořadovým číslem 17, je minulostí. Jako vždy se naši členové sešli ve velkém počtu a prověřili kapacity The Nest. Než se začnu rozepisovat o této akci, rád bych poděkoval partnerům RedBull a MSI za podporu! Vaše produkty dávají naší akci opravdový náboj při turnajích a taky křídla…

Pro toho, kdo by nevěděl, co to vlastně ten BootCamp(BC) znamená, jde o setkání našich členů, kde se hraje, trénuje, slaví, debatuje, no prostě každý se baví podle své vlastní nálady a chuti.

Společná fotka účastníků BC#17

Co vše se událo, zůstane navždy za branou The Nest, ale o pár vzpomínek bych se přece jen rád podělil:

HS turnaj vyhrál překvapivě Tutifus, který se vzdal ceny ve prospěch Raimena, který ač do sekce nepatří (je kapitán Fortnite sekce), dokázal porazit RenyXe (vicemistra z UNIZA Masters) a další. Přenechat materiální výhru ve prospěch druhého je velkým gestem a skutečným důkazem kamarádství. Přesně tohle se mi na INAE líbí.

SC2 turnaj vyhrál BADLERDAKING spolu s Wereth, kteří se také dohodli, že cenu přenechají druhému R4iNM4k3R. Ten měl z myšky neuvěřitelnou radost. Jsem rád, že soutěž byla nastavena tak, aby byla spravedlivá pro všechny bez rozdílu skillu, tak jak to u nás máme rádi.

Turnaj ve Fortnite vyhrál Axli, druhý byl OlolpCZE a třetí k mému překvapení nejmladší účastník celého BC Mahony. Gratuluji !

Fortnite vládne světu !

V roli baviče tahouna se ukázal ololpCZE, který celý čtvrtek bavil kluky na BC až do ranních hodin. Naše návštěva na BC Cocon o tom nevěděl a stejnou scénku předvedl v pátek, bohužel opakovaný vtip není vtipem a tak se stalo neštěstí, a prasklý rošt u postele se musí vyměnit. Ne vždy se vše povede. Kapitán HS sekce Bankai, který dojel jen na jednu noc natáhl atmosféru a věřím, že příští BC se dostaví na celou akci (jeho poreferování najdete zde). Skvadra hráčů (Faene, JoseCZ, Advartic a Žovas) hrající hru podobné Fortnite mluvili cizí řečí: Skoč píííp sem píííp ty píííp jste píííp, pííííp, píp a pííííííp, kterou se do příštího BC budu muset naučit. TeqiniMadtoy hráli PS4 a jejich boje na této konzoli byli dechberoucí.

Na BC se, jako vždy, konala také členská schůze, kde se řešily interní věci našeho spolku. Chtěl bych poděkovat všem přítomným kapitánům za přípravu a shrnutí informací o jejich sekci.

Další BC#18 se koná 11-14. 10. 2018 těším se…

Rád bych pochválil Jumpa a celé zázemí The Nest, bylo to jako vždy excelentní…

About Eldesan

Komentáře