DOTA 2 – ohlédnutí za únorem

31.03.2018 Darerris  

Máme za sebou další měsíc a s ním spojená rekapitulace je tu. (Ještě jsem to stihl 😀)

ESL One Katowice 2018

photo by poKo

Tentokráte začnu od konce. Právě na poslední víkend měsíce připadla nejočekávanější událost v naší komunitě – ESL One Katowice 2018. Jednalo se o Major turnaj, ve kterém se bojovalo o prizepool v hodnotě $ 1,000,000 a body do průběžného pořadí v kvalifikaci na The International 2018 (mistrovství světa v Dotě 2 v Seattlu-USA). Právě blízkost místa konání rozhodla o tom, že se v roli diváků účastnilo mnoho členů naší CZ/SK komunity. Byla to pro nás jedinečná šance se podívat na velký turnaj.

V sobotu se odehrála jedna série čtvrtfinálového a dvě série semifinálových zápasů. V neděli se odehrála série o 3. místo a samotné finále, ve kterém proti sobě stanuly celky Vici Gaming a Virtus.pro. Celkovými vítězi se stal tým Virtus.pro s výsledným skóre série 1:3. Tím se stali jediným týmem, který je dvojnásobným držitelem ESLOne trofeje.

Během celého víkendu se mohli fanoušci setkat se svými oblíbenými hráči, získat podpis či fotku nebo se zúčastnit doprovodných aktivit v rámci IEM EXPA, které se konalo v přidružených prostorech Mezinárodního kongresového centra. Zde jste si mohli zahrát, zhlédnout či si jinak užít některý z nejznámějších herních titulů současnosti.

Naše týmy

Nyní se již dostáváme k bodu, který nás zajímá nejvíce. Jak si vedly naše týmy. Únor byl z pohledu tuzemské scény slabším. Nebylo příliš mnoho větších akcí či turnajů.

Tým Inae Atra se účastní joinDOTA league Europe. Odehrál tedy určené zápasy pro měsíc únor v divizi 4. Výsledky zápasů lze zhlédnout zde.

Spolu s týmem Lutea se připravují na nadcházející měsíc, kdy začnou zápasy skupinové části obnovené Dota 2 League. Oba naše týmy se budou účastnit.

Co ubral únor březen štědře vynahradí. Těšit se můžeme na mnoho zápasů či akcí, o kterých budeme průběžně informovat na FB stránce klanu.

 

About Darerris

Komentáře