Driske: „MČR bude výzva, pro vítězství udělám maximum“

Driske: „MČR bude výzva, pro vítězství udělám maximum“

18.10.2018 Noizzy  

Za dveřmi je nedávno oznámené MČR ve hře FIFA 19, kterého se, kromě Fortnite sekce, zúčastní i nováček v našich řadách, Marek „Driske“ Skořepa. O možnost seznámit se s novým členem naší početné rodiny vás nemůžeme připravit a tak jsme si připravili krátký rozhovor s tímto talentovaným hráčem.

Ahoj, můžeš se nám, jako nováček v týmu, představit?

Ahoj, jmenuji se Marek a v herním světě funguji pod přezdívkou Driskecz. Věnuji se hře Fifa a hru jako takovou hraji od roku 2014 ale až od roku 2018 se to nějakým způsobem snažím hrotit. K tomu všemu také aktivně streamuji na Twitchi. Streamuji zhruba 3 měsíce, čili poměrně krátkou dobu. Do začátku mi opravdu hodně pomohli streameři, kteří už mají něco za sebou a za to jim ještě jednou upřímně děkuji.

V sobotu se podíváš na MČR. Je to tvůj první velký turnaj nebo už máš nějaké větší turnaje za sebou?

Není, účastnil jsem se ještě poměrně velkého turnaje od Grunexu v Praze, je to zhruba 4-5 měsíců zpátky. Bylo to stejnou formou jako mčr, čili kvalifikace a potom sraz osmi kvalifikovaných přímo v Praze. A protože probíhalo zrovna MS ve fotbale tak i mód ve kterým se to hrálo bylo MS. Na tomto turnaji jsem se umístil na třetím místě, což jsem opravdu nečekal a i proto jsem si ho nesmírně vážil.

Půjde o tvůj první turnaj v dresu INAE, jaké máš pocity? Panuje spíše nervozita nebo do toho jdeš s chladnou hlavou?

Upřímně, budu hodně nervózní. Tahle organizace je nějakým způsobem zvyklá na úspěchy a já do téhle doby hrál sám za sebe a případný neúspěch šel pouze na mě. Teď je to o hodně větší výzva, ale udělám maximum abych uhrál co nejlepší výsledek.

MČR vypadá nabité konkurencí. Jak hodnotíš své soupeře, koho tipuješ na favorita?

Je to pravda. Bude tam neskutečně velká konkurence. Tím, že neznám pořádně žádného maďarského hráče a nikdy jsem žádného neviděl hrát, tak je pro mě velký favorit Laky z týmu JRC a myslím si že i Johny z Alzy má velkou šanci.

Zvolil jsi před MČR nějakou intenzivnější nebo speciální formu přípravy nebo pokračuješ v tradičním tréninku?

Bohužel, nemám teď možnost trénovat z důvodu stěhování se, takže aktuálně funguji bez internetu. Bude opravdu hodně zajímavé, ale věřím, že už jsem nahrál dost zápasů a budu přípravený.

Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Chystáš se ještě letos na nějaké turnaje nebo zahájíš přípravu na příští rok?

Hned další den po mčr odjíždím do Pardubic, kde se také odehraje turnaj ve fifě. To je zatím jediný naplánovaný, co bude dál uvidím, ale určitě ještě nějaké turnaje budou.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí na MČR!

I já děkuji.

About Noizzy

Komentáře