Dvojitý titul z Třince patří Overwatch sekci

Dvojitý titul z Třince patří Overwatch sekci

14.06.2018 Noizzy  

Velký úspěch tento víkend zaznamenala naše Overwatch sekce. V Třinci se konalo grandfinále V4 Overwatch Series a na závěrečnou lanku se kvalifikovaly hned dva naše týmy – Inaequalis Favor a Inaequalis Atra. Favor ve složení Matúš “Matthew” Lengvarský, Daniel “DanDIY” Kolář, Lukáš “Ariasin” Mráček, Petr “Surrakar” Hloušek, Filip “SpuxyYEZ” Boye-kofi, Michal “LittlePsycho” Teplík. Již v průběhu ligy tým vedl tabulku tieru 2 a své kvality potvrdil i v třinecké Werk aréně. Soupeřem jim byl silný tým iNvolute. Šlo o velice vyrovnaný zápas, který dospěl do jednokolového tiebreaku na mapě Oasis. Ani v takto napjaté situaci se ale Favor nenechal vyvést z míry, a tak se můžeme těšit z krásného prvního místa v tier 2.

Atra v sestavě Ivan “Atlas” Sitař, Alena “Qaja” Holubová, Káťa “Graci” Kouzubková, Michal “Safiflash” Velíšek, Marek “Korhel” Plachý, Tomáš “Exterminatus” Čepička dominovala naopak v tieru 3 a celou základní část ligy zůstala neporažena. Tento fakt nezměnil ani grandfinálový zápas proti týmu Rebels, který skončil výsledkem 3-0.

 

Oba týmy odvedly skvělou práci a dá se očekávat, že příště se představí ve vyšším tieru. Odměnou hráčům byly věcné dary a také krásné a profesionální prostředí třinecké Werk arény. Obrovské díky za odvedenou práci patří také organizátorům ligy, kteří zajistili profesionální multiligové prostředí a jedinečné offline finále.

 

Grafika patří MAGNA TV

About Noizzy

Komentáře