Fortnite sekce? Ano !

Fortnite sekce? Ano !

29.03.2018 Noizzy  

Od 19. března přebral Fortnite sekci nový kapitán Jakub „Raimen“ Pospíšil. Jeho úkolem je sekci postavit na nohy a vytvořit super komunitu, která rozšíří řady Inaequalis. Fortnite sekce prozatím zůstává ve zkušební době a my plně věříme, že do komunity přinese jen to nejlepší.

Co je to Fortnite?
Fortnite je BattleRoyale hra, při které 100 hráčů dopadne na jednu mapu. Každý hráč/skupina hráčů si mohou vybrat lokaci, kam chtějí dopadnout. Poté se na mapě objeví bezpečná zóna, do které musíte doběhnout ve stanoveném čase, jinak vypadáváte ze hry. Mezitím se všichni hráči snaží navzájem eliminovat, přičemž poslední přeživší vyhrává!

 

Jaké jsou plány a jak sekce funguje nám prozradil právě Raimen:

„Jako první bych rád poděkoval za přijetí a na počátek bych rád zdůraznil, že mám v plánu vložit své síly do toho, aby Fortnite sekce předváděla co nejlepší výsledky a také aby z nás vznikla příjemná komunita. První krok byl samozřejmě nábor členů a ten se opravdu povedl! Momentálně máme ve Fortnite sekci 25 členů. Dále chceme vytvořit týmy po dvou nebo po čtyřech a začít trénovat, sehrávat se a zlepšovat naše dovednosti ve hře (ať již komunikační či herní) tak,  abychom mohli brzo vyrazit na turnaj reprezentovat Inaequalis.“

My budeme držet novému kapitánovi a s ním i celé Fortnite sekci palce, aby se jim podařilo dosáhnout vysněných cílů.

About Noizzy

Komentáře