Fotbalový turnájek

Fotbalový turnájek

30.07.2018 Eldesan  

Spekulace o tom, že by se snad české e-sportové týmy mohly střetnout v něčem, k čemu myš a klávesnici rozhodně nepotřebujete, se už vedly delší dobu. Šťávu tomu dodal až hráč ecoo z eSuby jenž dostal skvělý nápad a sezval týmy napříč HS scénou, aby společně domluvili turnaj IRL Football Cup (něco na způsob malé kopané). Samozřejmě jsme u toho nemohli chybět, navíc, když 4 dny před akcí odřekl osmý tým, dostali jsme nabídku složit týmy dva (což pro Inaequalis s 265 členy skutečně nebyl tak velký problém).

Nakonec se účastnilo celkem 8 týmů: Fury EsporteSuba Hearthstone + PLAYzone, eSubaInaequalis z.s. Lutea, Eclot GamingInaequalis z.s. Atra, Inside Games a Salty Boom Bots.

Týmy byly rozdělené do dvou skupin a vždy dva z každé skupiny postoupili do playoff. Poháněni RedBullem, do playoff postoupily naše oba týmy a bylo jasné, že budeme na bedně.

Sám jsem něco takového nečekal a začal jsem se předčasně radovat. Po opravdu vydatném obědě, který mi bohužel moc nesedl (žaludek jsem měl jak na vodě), náš první tým už bohužel nevyhrál a skončili jsme na čtvrtém místě.

O to víc ale zabojoval druhý tým, který celou akci nakonec vyhrál bez jediného obdrženého gólu a odnesl si tak titul mistrů prvního IRLFootball Cupu!

Rád bych všem poděkoval za skvělé výkony! Oba kapitáni táhli své týmy dopředu, hráči do toho dávali vše a nejvíce jsem to nakonec vlastně kazil já. Díky všem za podporu a skvěle zorganizovanou akci.

About Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře