Game-on 2017

Game-on 2017

22.11.2017 Eldesan  

Zdravím všechny, nedávno jsem pomáhal organizovat event v rámci výstavy GAME ON, a protože součástí tohoto eventu byly turnaje v různých hrách, kde se do finále jedné z nich probojovali borci z INAE, rozhodl jsem se napsat o dané akci pár vět.

Od 21. 10. 2017 do 11. 11. 2017 se konaly on-line kvalifikace na ROG GAME ON finále ve hře Hearthstone, které mělo připravené pro první tři místa prizepool celkem 10 000 Kč. Celkem byly v COOL E-SPORT GAME ON MASTERS sérii tři on-line kvalifikace, jichž se z INAE zúčastnilo několik hráčů. Jmenovitě Wiarnot, RenyX, Slider, WollfCZ, Bpedack, Feky či Kenny. O malý kousek utekl postup do finále Wiarnotovi, na druhou strany Kenny se do finále probojoval z krásného 7. místa. Finále se konalo na výstavě GAME ON 19. 11 .2017 od 11:00.

Finále bohužel nedopadlo pro Kennyho tak dobře, jak bychom si přáli (holt chybělo trošku toho štěstíčka), ale i přes tento fakt Kenny zabojoval a ukázal, že INAE má na to, aby se na podobné akce probojovalo. Ovšem Kenny nepřijel sám – jeho věrným fandou se stal právě RenyX, který se také zúčastnil jedné z kvalifikací. Oba vzorně reprezentovali.

Jsem rád, že kluci ukázali, jak reprezentovat INAE nejen coby hráči, ale také jako diváci, a i přes vyřazení Kennyho si celou akci užili.
Enthew

About Eldesan

Komentáře