INAE součástí Hitpoint Masters 2021

INAE součástí Hitpoint Masters 2021

17.01.2021  

S radostí oznamujeme, že náš spolek Inaequalis z.s. byl na základě podané přihlášky vybrán do Hitpoint Masters 2021

I přesto, že díky změně formátu ze strany pořadatele byla příprava na začátek letošní sezony zcela odlišná od předchozích let. Kde jsme se místo na Summoners Riftu v rámci kvalifikací utkali společně s ostatními organizacemi ve výběrovém řízení pořádaném organizátorem, jehož cílem byla stabilizace týmů, zlepšení podmínek pro hráče a obecný udržitelný rozvoj CZ/SK LoL scény. Naše přijmutí do ligy je důkazem toho, že tyto hodnoty sdílíme, dlouhodobě hlásáme a uplatňujeme.

Mezi další účastníky letošního ročníku budou patřit týmy:

  • eSuba
  • SINNERS
  • Eclot Gaming
  • Vikingekrig
  • Team Brute
  • Dark Tigers
  • Inside Games

Se společností Hitpoint uzavíráme spolupráci pro celý rok 2021, kde nás celkem čekají tři splity a to Spring, Summer a Winter. Touto spolupráci navazujeme na naše dřívější působení v HTPNT Winter 2020, stejně jako v HTPNT Masters Spring 2019.

Rádi bychom tímto zároveň oznámili novou sestavu, která nás bude reprezentovat, a to počínaje středou 27. 1. 2021, kdy začíná 1. kolo HTPNT Masters Spring 2021.

TOP: 🇨🇿 Adam “Drago” Tlustý
JGL: 🇨🇿 Vladimír “Dinrok” Korta
MID: 🇨🇿 Stanislav “Stanik” Hynk
BOT: 🇨🇿 Lukáš “Glutch” Kačík
SUP: 🇨🇿 Petr “Maestro” Přívratský

COACH: 🇸🇰 Daniel “Reysen” Predajňa

“Věříme, že se nám podařilo postavit konkurence schopný tým hodný nejvyšší domácí soutěže Hitpoint Masters. Je naší dlouhodobou politikou podporovat a upřednostňovat hráče z CZ/SK scény a jsme rádi, že přesně toto se nám podařilo i s tímto týmem. Protože právě tito hráči, jsou ti kteří si zaslouží hrát nejvyšší domácí soutěž. Zároveň stejně jako vždy, klademe velký důraz na slušné chování našich hráčů a jejich dodržování hodnot fair play. Věříme, že budeme moci být na naše reprezentanty stejně jako na naši práci kolem nich hrdí.” 

Manažer týmu a Co-Leader spolku Jan “HonZuna” Kadlec

Těšíme se na tento nový příběh v historii našeho spolku nejen z pohledu nás vedení, ale i každého jednotlivého člena, protože my všichni budeme za našimi hráči stát.

About

Komentáře