Hlásí se Starcraft

Hlásí se Starcraft

12.11.2017 Eldesan  

Když jsem viděl, že stacraftová scéna po vydání remasteru ožila, zastesklo se mi po zlatých časech starcraftu brood-waru. Jelikož byla spuštěna po mnoha letech soutěž BWCL, mělo smysl založit clan. Oslovil jsem tedy několik „oldschool“ hráčů. Potom jsme se Satíkem, bez kterého bych do toho nešel, hledali zázemí. Oba jsme kdysi byli členy Inae. Řekli jsme si tedy, zeptáme se jestli by v Inaequalis neuvítali kompletní SC remastered sekci.

A tak jsme zde, abychom vás reprezentovali v legendární real-time strategii, ze starých časů. 😉

Teď už report z našeho prvního clan waru:          Victi victoribus decus gloriam!

Vstoupili jsme do divokých vod znovuzrozené Brood War Clan League, legendární to soutěže ze starých časů, ve které se tradičně poměřovaly ty nejlepší evropské clany. A pátého listopadu v pět hodin to všechno mělo začít.

V prvním kole jsme jako soupeře dostali jistý zámořský clan jménem ASES. Tito pánové však nedorazili. První CW tedy zavánělo freewinem a já zatlačoval slzičku, protože jsem se tolik těšil na pořádnou akci. Nebyli jsme však jediným takto postiženým týmem. Dostali jsme tedy nového soupeře, kvalitní polský clan ZZZ.

Na duely náš team nastoupil v sestavě Inae: Steve, Inae.Lama.cz a Inae.Maso, tedy tři ostřílení protossové. Všichni tři překonali své polské soupeře s jasným výsledkem 2:0. Steve předvedl krásné micro se zealoty, abuse s DT chytré a celkově parádní hry. Lama.cz se střetl s jejich favoritem CruizerZZZ a i on si se soupeřem dokázal poradit bez větších vrásek. Inae.Maso potom v první hře dostál svému jménu a soupeře brutálně přemassoval. Jednoduše ubránil doom drop lurkerů a jeho pomsta byla krutá. Hordy zealotů se valily na zergovu bázi a rozdupávaly krev zerglingů, kteří se rozpouštěli pod silou stormů stejně jako skupiny čerstvých lurkerů. Ve druhé hře Maso zjistil, že zerg začíná velmi greedy. Tak svého soupeře jednoduše vytrestal canonem a bylo po všem. 😉

Na následné 2v2 jsme nasadili Inae.Lamu.cz a Inae.Masa, kteří spolu hráli poprvé, a nebyli tedy v komfortní situaci. Nakonec po tvrdém boji podlehli svým polským protějškům 0:2. Děkuji všem za jejich parádní výkony. Také děkuji ostatním, kteří sice nehráli, ale přišli a byli připraveni do boje vyrazit.

Celkově tak clan war skončil skvělým výsledkem 3:1 ve prospěch našich borců.

PS: Zvláštní poděkování patří Inae.Satikovi za stream.

GL HF všem!

Inae.m0ses

About Eldesan

Komentáře