INAE.Sazka – Desítka #3

INAE.Sazka – Desítka #3

15.11.2021 Eldesan  

 

Hodně se poslední dobou mluví o propojování e-sportu s klasickým sportem. V Inaequalis se o to snažíme již delší dobu, a proto jsme se rozhodli přizvat veřejnost, partnery, ostatní herní organizace, pořadatele eventů a všechny, kteří e-sport sledují, k našemu virtuálnímu závodu na 10 km.


Dokážeš pokořit 10 km?

„Snažím se běhat několikrát do týdne, ale Desítka je výzva!“  BoreCZ

 

Kdy: 3. – 5. 12. 2021 (najdi si v tomto termínu čas, který ti nejvíce vyhovuje)

Kde: kdekoliv, kde se v daném termínu nacházíš (trasu si vybíráš sám)

Podmínky: V rozmezí od pátka do neděle (3. – 5. 12. 2021) uběhni nebo ujdi 10 km a výsledek ve formě screenshotu (viz obrázek) pošli na e-mailovou adresu: info@inaequalis.cz Pokud nemáš sportovní hodinky nebo na to určené aplikace, stačí si stáhnout do telefonu Mapy.cz, v nich při startu spustíš stopaře, kterého po dokončení vypneš a on ti celou trasu zaznamená (viz obrázek). Doporučuji předem vyzkoušet, abys po doběhnutí 10 km nezjistil, že to nemáš uložené. Důležité je, aby byla vidět uběhnutá vzdálenost, datum a čas.
Nezapomeň prosím do mailu uvést svůj nick, tým, za který běžíš, případně hru, kterou hraješ
. Pokud pošleš nějakou svoji fotku po doběhu, budeme moc rádi!

About Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře