Inae Vánoční HS turnaj

Inae Vánoční HS turnaj

28.12.2017 Eldesan  

Dne 27. 12. 2017 jsme pořádali vánoční přátelský turnaj ve hře Hearthstone. Formát byl BO5 Conquest s banem a účastnilo se celkem 30 hráčů z 8 organizací. Celý turnaj komentovali Bankai a Smrtakcz na streamu a o organizační záležitosti a giveaway Steam klíčů se staral RenyXcze.  

Účastníci akce: Dark Tigers, Eclot Gaming, eEriness, Inaequalis, iNvolute, Learn 2 Play, Neophyte a Rising Esports.

Turnaj probíhal poměrně svižně a bez větších problémů. Zástupci Inae bohužel vypadli vcelku brzy, jmenovitě Clay v prvním kole a Downed, NoisyBoyCZ a oki1 svorně v kole druhém. I bez naší účasti však turnaj pokračoval dál, až se v semifinále proti sobě postavili Cocon z týmu Neophyte a Naruto21 hostující u týmu Rising Esports na jedné straně pavouka a na druhé straně pavouka pak Fello a JispoL2P, oba z týmu Learn2Play.

Cocon bez problémů projel kartičkami Naruta jako nůž máslem a se skóre 3:0 se probojoval do finále, kde na něj po týmovém klání již čekal soupeř z druhého semifinále, a tím byl se skóre 3:1 Fello. 

Finálové klání bylo vyrovnané, ale výherce může být jen jeden. Se skóre 3:2 dokázal Fello z týmu Learn2Play porazit svého soupeře, a vyhrává tak Inae Vánoční HS turnaj. Gratulujeme!

Konečné pořadí a ceny:

  1. Fello (Learn2Play) – Herní set Genius GX Gaming KMH-200 a náhodný Steam gold klíč
  2. Cocon (Neophyte) – Herní set Genius GX Gaming KMH-200
  3. ­­- 4. JispoL2P (Learn2Play) a Naruto21 (host Rising Esports) – náhodný Steam gold klíč

Tímto bychom za celou organizaci Inaequalis rádi poděkovali všem zúčastněným týmům, hráčům i divákům na streamu a doufáme, že jste se při hraní a sledování bavili. Celkem jsme rozdali na 20 Steam klíčů mezi diváky, ve špičce nás sledovalo na 160 diváků a troufám si říct, že jsme udělali pěknou tečku za cz/sk sezonou 2017.

Přejeme tedy příjemné prožití zbytku roku a správný nášlap do nového – ať již v osobním životě, nebo v tom virtuálním.

 

Za Inaequalis sepsal Tutifus.

About Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře