Inae vs WOB

Inae vs WOB

12.11.2017 Eldesan  

Dne 29.10.2017 se uskutečnilo přátelské utkání mezi celkem „Inaequalis z.s.“ a „Bankai Hollows (WOB)“ ve hře Hearthstone. Turnaj se odehrává ve formátu BO1 s celkem 10 hráči v hlavní sestavě, tudíž na 10 kol. Z celku Inaequalis z.s. se v hlavní sestavě zúčastnili v tomto pořadí: D0l1k, WollfCZ, Faene, Wiarnot, Feky, Kenny, Oki, Venom, Eaglestrike a Slider. Jako náhradníci byli připraveni: Tutifus, Enthew a Netkelt. Z „Bankai Hollows (WOB)“ nastoupili v hlavní sestavě v tomto pořadí: HockeyManiak, Sally, Myšpulín, Pandapple, Dreamer, HendryX, WaldoSK, Johnypass, Senpai_Balla a Exit. Coby komentátor pak sám Bankai (WOB) a Smrťák (Inaequalis z.s.).

Udeřila druhá hodina odpolední a hráči se připravují na samotné utkání.

Jako první přichází na řadu D0l1k (Inaequalis z.s.) proti HockeyManiak (WOB). D0l1k bere silného Exodia mága proti Miracle roguně. Po celou dobu se Exodia mage zdá být favorizovaným balíčkem v tomto zápase, ovšem HockeyManiak se celou dobu drží, až v poslední chvíli zatlačil D0l1ka tak do rohu, že musel vytahovat svoje combo na stůl. Ovšem při počítání se tak trochu přepočítal, a tak mu combo bohužel nevyšlo a HockeyManiak se stal vítězem prvního kola. Skóre se tak pro začátek stáčí pro „Bankai Hollows“ na 1:0.

Jako druhý nastupuje na scénu WollfCZ (Inaequalis z.s.) proti Sallymu (WOB, také členem spolku Inaequalis z.s.). WollfCZ se ujímá Kontrolního mága, a to proti silnému Exodia mágovi, kterého si vybírá Sally. Už od začátku drží WollfCZ krásné tempo, je mu jasné, že musí jako první sundat protihráčem nasazený „Iceblock“, a tak neváhá a střílí do obličeje vše, co mu přijde pod ruku. Bohužel Sally nenašel celou část svého comba až do 10. kola, a tak to s ním začíná jít z kopce. WollfCZ stále tlačí a nakonec se mu podaří sundat protihráčem nasazený „Iceblock“ jako první. Sally poslední část svého comba nachází až v poslední kartě, kdy combo vyloží na stůl a začne roztáčet „Fireballový“ kanon, už také dokázal sundat Wollfovi „Iceblock“, ale bohužel měl Sally pouze 2 HP a nasazený „Iceblock“, takže Wollfovi stačí trefit jeho abilitu protihráče do obličeje a Sallyho tak zabíjí „Fatique damage“. Skóre je srovnáno na 1:1.

Jako třetí přichází na hru Faene (Inaequalis z.s.) proti Myšpulínovi (WOB). Faenen bere do svých rukou OTK Paladina a Myšpulín se ujímá Kontrolního Warlocka. Vskutku zajímavý match-up, vypadá to na velmi vyrovnaný zápas. Myšpulín však v pátém kole dělá velikánskou chybu, posílá Mountain Gianta na stůl proti nasazenému secretu Repentance a tak Mountain Giant dostává pouze 1 HP, což je velice jednoduchý „target“ pro Faena. Celá hra se odehrává v klidném režimu a Faenen nakonec vyhrává hru – i díky chybě soupeře. Stav je 2:1 pro Inaequalis z.s.!

Počínaje dalším kolem to šlo několik kol z kopce pro Inaequalis z.s., Wiarnot s Tempo Warrior nastupuje proti hráči Pandapple (WOB), který si volí starého dobrého C’Thun Warriora, kde bez sebemenšího problému poráží Wiarnota! Skóre je srovnáno na 2:2.

Další na řadu přichází čerstvý nováček týmu Inaequalis z.s. Feky a proti němu nastupuje hráč Dreamer (WOB). Feky si vybírá Murloc Paladina proti Zoo Warlockovi. Dreamer má hru od začátku pod kontrolou, i přes pár chybiček (které se ovšem objevují na obou stranách) si drží svoje Tempo až do konce hry, a získává tak další bod pro WOB! Tímto se výsledek přesouvá na stranu WOB.

Jako další se nám z týmu Inaequalis z.s. představil silný hráč Kenny, jemuž se staví do cesty HendryX (WOB). Kenny si volí Zoo Warlocka, zatímco protivník bere do svých rukou Highlander Priesta. Už od začátku má Kenny špatnou ruku, takže to vypadá hodně bledě. HendryX dostává postupně do ruky všechny karty, které potřebuje, aby zlikvidoval všechno protivníkovo Tempo a sestrojil svoje „minigun“ combo. V další fázi hry už je Kenny bez šance, a tak HendryX získává další bod pro WOB!

Do dalšího kola nastupuje legendární a dlouholetý hráč spolku Inaequalis z.s. Oki, proti němuž nastupuje WaldoSK (WOB). Oki se toho nebojí a bere Big Priesta, ovšem velkou náhodou bere stejný balíček i protivník WaldoSK. Štěstí je celou dobu na naší straně, a to až do konce hry. Byla to krásná podívaná, sledovat tyto balíčky proti sobě, ale někdo to o fous větší štěstí holt mít musí: Oki tak získává bod pro Inaequalis z.s.!

Další dvojka, která nastupuje, je Venom z celku Inaequalis z.s a Johnypass z WOB. Venom volí Midrange Murloc Paladina, kdežto Johnypass si bere Burn/Controll Mága. Už od zvolení balíčků bylo jasné, že to bude dlouhá a hezká podívaná na tyto dva zkušené hráče. Od začátku to vypadá že Venom nasadí značné tempo a že to Johnypass nebude zvládat kontrolovat, bohužel opak je pravdou a od další fáze hry Johnypass přebírá tempo. To mu ale dlouho nevydrží a chvíli to vypadá, že už nebude mít jak ustřílet soupeře přes jeho „healy“. Bohužel je však opak pravdou: Johnypassovi přišel do ruky Archmage Antonidas a nasbíral nějaké firebally. Venomovi došly „healy“, a tak přes pár fireballů a pyroblast dokázal Johnypass usmažit soupeře a získává bod pro WOB!

Předposlední dvojice je Eaglestrike z týmu Inaequalis z.s., proti kterému nastupuje Senpai_Balla z WOB. Eaglestrike se ujímá Quest Warriora, zatímco soupeř Quest Roguny. Už od začátku je jasné, že pokud Senpai udělá rychle Quest, s přehledem Eaglestrika porazí. Senpai plní Quest již v pátém kole, kdy si dokázal naplnit i stůl malými miniony, aby mohl zahrát Quest další kolo a udělat ze všech jeho minionů 5/5! Eaglestrike se nemá tohoto obrovského tempa jak zbavit, a tak Senpai v klidu dohrává toto kolo a získává další bod pro WOB! Tímto je již skóre vysoké – 3:6 pro WOB. To tak má po tomto kole výhru v zápase, ovšem i poslední kolo se odehraje, aby skóre získalo finální podobu.

Do posledního kola nastupuje Slider, který se utká s hráčem Exit (WOB). Slider se toho nebojí a ujímá se Tempo Roguny. Soupeř si bere do svých rukou Evolve Shamana. V tomto zápase půjde o to, kdo si na začátku vybuduje větší tempo do hry. Ve velkém klidu dostává Slider tempo na svou stranu, ve čtvrtém kole dokázal postavit 8/8 Edwina a soupeř neměl na ruce žádný devolve ani žádný jiný „removal“. Slider drží tempo na svojí straně až do konce hry, Exita poráží a získává poslední bod pro tým Inaequalis z.s.! Skóre tak získává finální podobu 4:6 pro WOB!

Tímto končí celé toto přátelské utkání mezi spolkem Inaequalis z.s. a Bankai Hollows (WOB). Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným, komentátorům, Bankaiovi za to, že šel do tohoto přátelského utkání proti nám, Eldesanovi za jeho velkou podporu při celém turnaji a i všem, co přišli fandit do chatu na Twitch. Doufám, že se podobná akce uspořádá někdy znova, ať už zase proti Bankai Hollows, nebo proti někomu jinému.

 

Skore:

D0l1k               0:1       HockeyManiak

WollfCZ          1:0       Sally

Faene              1:0       Myšpulín

Wiarnot          0:1       Pandapple

Feky                 0:1       Dreamer

Kenny              0:1       HendryX

Oki                  1:0       WaldoSK

Venom             0:1       Johnypass

Eaglestrike      0:1       Senpai_Balla

Slider               1:0       Exit

——————————————–

Inae                 4:6       WOB

Za Inaequalis z.s. WollfCZ

About Eldesan

Komentáře