Inaequalis Bootcamp Fireside Gathering

Inaequalis Bootcamp Fireside Gathering

26.10.2017 Eldesan  

Minulý víkend (21. 10. 2017) se konal v rámci patnáctého Bootcampu Inaequalis i Fireside Gathering pro hru Hearthstone. V rámci události jste mohli získat nový skin na Warlocka – Nemsy Necrofizzle a v našem případě i nějaké ty dárky od MSI. Na akci dorazilo cca 20 lidí převážně z Inaequalis, ale i někteří přespolní.

Tady si musím trochu postěžovat. Blizzard znovu nezklamal a i přes očekávání nezamezil zfalšování GPS, takže je možné se připojit v podstatě odkudkoli. To znamená, že jsme navíc hostili desítky online přístupů (děkovat netřeba 😉 ), a tak občas nefungovalo připojení do Fireside Gathering v rámci hry.

Vzhledem k tomu, že jsme dostali od Jumpa (The Nest) a MSI Gaming na Fireside už zmiňované dárky v podobě batohu, myši a dalších věcí od MSI, rozhodli jsme se, že o ně svedeme nelítostnou bitvu v turnaji.

Turnaje se zúčastnilo 14 hráčů, a to systémem Standard BO3 – conquest ve formátu Swiss na 4 kola. Ne všichni hráči byli připraveni na turnajové hraní, a tak jsme mohli vidět spoustu decků, které nepatří mezi top tier současného Standardu. I tak byl turnaj plný výborných “playů” a hlavně dobré nálady.

Do posledního kola vstupovali se třemi výhrami Kenny a Wiarnot, kteří si tak zahráli pomyslné finále turnaje. Neporažený nakonec skončil Kenny, když zdolal Wiarnota 2:0 – jako ostatně všechny předchozí soupeře. Wiarnot tak nakonec skončil druhý. O třetí a čtvrté místo se podělili Bpedack a RenyX. Kompletní bracket turnaje naleznete zde.

Všem výhercům ještě jednou gratulujeme. Všichni čtyři hráči si odnesli ceny od MSI Gaming. Za první místo byl například super batoh. Zde je máme všchny pohromadě i s cenami…

A protože jsme měli od MSI Gaming ještě jeden balíček, rozhodli jsme se ho rozlosovat mezi všechny návštěvníky našeho Fireside Gatheringu. Předali jsme tak další batoh a například i myš. A zde jsou šťastní výherci…

Díky všem, kteří dorazili na výroční patnáctý bootcamp týmu Inaequalis. Velké díky patří hlavně Jumpovi, který nám tuto akci umožnil uspořádat a který nám věnoval ceny od MSI Gaming do turnaje. Těšíme se zase příště, ať už to bude na dalším bootcampu Inae, nebo na jiné akci.

Za Inaequalis

mEphiT

About Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře