Komunitní turnaj ovládl topař z Atry

Komunitní turnaj ovládl topař z Atry

24.10.2017 Eldesan  

Dne 22.10.2017 se uskutečnil již druhý komunitní 1v1 turnaj pořádaný League of Legends sekcí. Hrálo se na mapě Howling Abyss, nejprve jednoduchým formátem, kdy pro vítězství bylo třeba dát first blood, zničit věž nebo nafarmit 100cs. Jelikož se nám první kola turnaje podařilo odehrát velice rychle, po dohodě jsme si podmínky trochu zpřísnili a pro vítězství bylo třeba zničit nexus soupeře.

Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů především z LoL sekce. Našlo se také pár odvážlivců napříč ostatními sekcemi INAE, kteří byli ochotní změřit síly s naší ostřílenou partou a nevedli si vůbec špatně!

První šok přišel hned v prvním kole turnaje, kde se nebojácnému Hajnlikovi podařilo poslat do losers bracketu jednoho z favoritů na celkový titul, topaře Atry, jinak známého jako Haha00. Pro Hajnlikovu smůlu, jak se později ukázalo, se celý turnaj hrál double elimination systémem, tudíž jedna prohra neznamenala vyřazení z turnaje. Již zmíněný Haha00 se, hladový po odvetě, probíjel losers bracketem hlava nehlava a na vytouženou odvetu nakonec došlo. Senzace se tentokrát neopakovala a favorit se začal přibližovat finále, kde už na něj čekal ostrostřelec Lil Tic, který bez porážky doputoval do finále skrze hlavní část turnaje. Haha však prolítnul turnajem jako rozjetá mašina a jinak tomu nebylo ani ve finále, kde Lil Tic nestačil na tempo, které nekompromisně Haha diktoval.

Děkuji všem zúčastněným a také každému, kdo si naladil jeden z našich streamů, na kterých jsme se snažili zprostředkovat vám průběh většiny zápasů. Jak je u nás zvykem, celá akce se nesla v přátelském duchu a i ti největší rivalové se spolu během zápasů zasmáli. Je úžasné, že se nás sešlo tolik a většina vydržela i do pozdních nedělních hodin.

Speciální poděkování patří Ziře, která darovala steam klíče jako odměnu za umístění.

Za LoL sekci, Noizzy.

About Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře