LAN Ohrozim Reborn 2018

LAN Ohrozim Reborn 2018

28.03.2018 Darerris  

A je to za námi! Obnovená LAN akce v Ohrozimi, která se konala 23.3.-25.3. nám přinesla spoustu kvalitní doty a samozřejmě i mnoho zábavy. Pojďme se za touto událostí ohlédnout.

 

 

KD v Ohrozimi začali hráči obsazovat během pátečního pozdního odpoledne. V 19:30 následovalo rozlosování skupin a o půl hodiny později začal turnaj samotný. Celkem 11 týmů se popralo o prizepool ve výši 35 000,- (v původní prizepoolu 50 000,- bylo zahrnuto 20 týmů, některé se však omluvily). Výsledný menší počet účastníků však neubral nic na kvalitě akce. Tradiční domácí atmosféru umocnilo občerstvení, které připravila paní Tomášková, a to v podobě řízků či guláše. Nesmím zapomenout ani na skvělou snídani. A co by to bylo za akci, kdyby chybělo točené pivo 🙂

 

Skupiny: Za náš klan se zúčastnily 2 týmy-Animus a Lutea. Po rozlosování byl jeden tým přiřazen do skupiny A a druhý do skupiny B (viz. obr.1). Kluci z týmu Animus prošli skupinou B s jedním zaváháním. Tým eEriness, jeden z favoritů turnaje neklopýtnul a kluci postoupili ze skupiny s jednou porážkou. Lutea měla ve skupině A o jeden tým více. V 5 skupinových zápasech uspěli ve třech a zajistili si též postup do winners bracketu turnaje.

Obr.1: Výsledky skupinové fáze

Playoff: Samotný WB začal dramatickým zápasem. Oba naše týmy se potkaly v 1. kole (BO1). Bylo tedy jasné, že jeden z týmů sestoupí. Po napínavém zápase se tím úspešnějším stal tým Animus, na který v následující BO3 čekal neporažený tým eEriness. Co se nepovedlo ve skupině podařilo se ve winners bracketu. Na vítězství to nestačilo, ale po zvratu dokázali kluci vyrovnat skore a stali jediným týmem na turnaji, který uzmul eEriness bod z jinak čistého štítu. 

V lower bracketu už sváděl boj o postup turnajem celek Lutea. První BO1 2. kola prošel hladce. Ve 3. kole jej čekali kluci z Dogshit, se kterými neměli ze skupiny dobrou bilanci. Ve čtvrtfinále LB tým Dogshit nezaváhal a náš tým Lutea se musel bohužel s turnajem po prohře 0:1 rozloučit.

V následném semifinále LB se vítězové nad Luteou potkali s našim druhým týmem, kterému se podařilo enemy prohru vrátit a postoupit do finále LB, kde se hrálo o postup do Grand finále. Zde tým Animus potkal dalšího z hlavních favoritů – Hippomaniacs.  V zápase BO1 serie může každá chybička znamenat konec. Hippomaniacs ovšem takovou chybu udělat nehodlali a v napínavém zápase byli úspěšnější. Tím se náš celek umístil na 3. místě. V následném Grand finále tým eErinnes potvrdil svoji dominanci v tomto turnaji a výhral s konečným stavem 2:0 nad Hippomaniacs.

 

Výsledné pořadí

1. místo eEriness 17 500,-
2. místo Hippomaniacs 10 500 ,-
3.místo Inaequalis Animus 7 000 ,-

 

A co říkají naše týmy o proběhnuvší akci?

Obr.2: Tým Animus zleva: jojka, hEmy, Pxvxl, Tsuky, PaloKy

“Našemu týmu se akce velice líbila. Díky dobře zařízené organizaci, přátelské komunitě a vlastně vše bylo zařízeno a probíhalo jak mělo. Děkujeme organizátorovi Ondřeji Minimistrovi Tomáškovi , že vše zařídil ku spokojenosti hráčů i diváků. Za tým hlavně děkujeme organizaci Inae a Darerrisovi, že pomohli při organizaci naší účasti a hlavně při zapůjčení náhradního ntb kvůli technické chybě na zařízení u jednoho z našich hráčů. Díky tomu jsme mohli dojít tak daleko.” Pxvxl

 

 

Celým turnajem nás provazela dvojice streamerů Josef “Pípa” Vítek a Marko “Mamineczka” Mino. Známé duo slibující kvalitní a zábavný stream. Doplněni panelem, o který se staral Tomáš “PoKo” Pokorný.

 

Obr.3: Tým Lutea zleva Ade, tottzor, I_Cant_Take_It, Sammi, Pedro

“Za nás to bylo dobré. Hodně týmů, které byly skillově vyrovnané. Bylo do znát i na těch hrách svojí vyrovnaností. Vyhrál ten, který byl lépe připravený. A skvělé bylo i občerstvení přímo na místě. Vařili do pozdních večerních hodin. Hráčům odpadla starost co s jídlem a pitím. Rádi se na podobnou akci opět podíváme. Závěrem chci ještě poděkovat Inae za možnost a organizaci při reprezentaci na lance.” Sammi

 

 

Za sebe můžu říct, že celý turnaj jsem si velice užil. Doufám, že takovýchto akcí bude více. Především děkuji našim hráčům za vytrvalost a reprezentaci našeho klanu. Výsledky jsou úžasné a doufám, že se bude dařit i na dalších akcích. Děkuji a gratuluji!

 

Obr.4: Skupinova

 

 

About Darerris

Komentáře