Mahony dobyl herní arénu

Mahony dobyl herní arénu

30.01.2019  

O víkendu 26-27. ledna vyrostla v pražském OC Šestka herní aréna jejíž součástí byl i solo a duo turnaj ve hře, která trhá světové rekordy nejen v počtu hráčů. Ano, máme na mysli Fortnite. Ač u nás podobné akce v této hře vzkvétají pomalu, o zábavu a kvalitní hráčské výkony nebyla nouze.

V turnaji, kde se tváří v tvář střetli jednotlivci, dominoval náš svěřenec Jakub “Mahony” Honal. Z celkově 124 registrovaných hráčů pro sebe urval první místo a úsměv neskrýval ani na vteřinu. Svůj úspěch se poté pokusil napodobit v turnaji dvojic, kterého se zúčastnil společně s týmovým kolegou Jakubem “Raimenem” Pospíšilem. I tam se našim hráčům dařilo velmi dobře, bodový zisk postačil na to, aby tato nadějná dvojice zakončila turnaj v nejlepší osmičce.

Mahony přiznal, že jelikož šlo o jeho první lanku, nebyl si na začátku moc jistý, na co se má připravit. Trému však vystřídaly pocity údivu a to jak z prostředí, tak z počtu soupeřů, kteří přijeli zabojovat v tomto bláznivém battle royale titulu.

„Vše bylo krásně připravené a prostory byly veliké podle potřeby, nic přehnaně velkého, ale ani žádný skromný koutek. Také jsem vůbec nečekal, že přijede tolik lidí. Poté, když jsem se usadil před ten obrovský monitor, myslel jsem si, že si na to nezvyknu. Nakonec to nebyla žádná překážka a po první výhře ze mě začala nervozita pomalu odpadat. Dále to šlo naštěstí „jako po másle“ a než jsem se rozkoukal byl jsem ve finále. Tam už mi bylo jasné, že nesmím udělat žádnou chybu. Finále bylo jak na houpačce, nakonec se naštěstí vše v dobré obrátilo a pro mě skončil solo turnaj triumfem. Radost jsem měl jako malý kluk z nové hračky a byl jsem velmi rád, že se moje tvrdá příprava zúročila.“

– Mahony

About

Komentáře