Medailové zakončení MSR

Medailové zakončení MSR

23.10.2018  

Majstrovstvá SR v elektronických športoch bylo pro spoustu našich hráčů klíčovým turnajem, který je mohl posunout blíže k vysněné účasti na MČR. Zastoupení jsme, kromě League of Legends, měli také ve Fifě Clash Royale. Obzvláště početná byla výprava Hearthstonu, kterou tvořili hned čtyři nadějní hráči.

První den toho přinesl mnoho a především nespočet důvodů k radosti. Všem, až na jednoho nešťastníka, se podařilo postoupit ze skupiny, díky čemuž si League of Legends tým zajistil místo na MČR. Po skupinové části v Hearthstonu dokonce dosáhli dva borci ve žlutém první dvě místa. Turnaj se samozřejmě hraje až dokonce a chleba se začal krájet už při startu vyřazovací části. Šťastněji z toho vyšel nakonec Rastafish, který obsadil parádní třetí místo.

Dařilo se i ve fifě, kde se xxLukinho9xx vyznamenal proti favorizovanému RIIJkovi z eSuby a otevřeli se mu brány velkého finále. Tam už na svého soupeře bohužel nestačil, ale i tak si z Bratislavy odvezl parádní druhé místo.

Ač už tradičně provázely turnaj technické problémy, které neblaze poznamenaly nejedno utkání, hráči odjíždí s novými zkušenostmi a přesvědčením, že patří ke špičce domácí scény.

Y-Games byla jako každoročně super akcička, kde vládla pohoda a dávka řádného punku, takže atmosféra, která mi celkem vyhovovala. Hrálo se mi skvěle a ve výsledku jsem prohrál jen jednu sérii proti vítězovi vlčákovi v hodně napínavé séii 2:3, kde rozhodl topdeck 1/16 v můj neprospěch. Celkově tedy mírně hořké 3. místo, ale se vším ostatním jsem byl víc než spokojený! Zázemí a podpora od INAE byla mega suprová – RastaFish

[URIS id=4269]

About

Komentáře