Naši hráči na mistrovství světa!

Naši hráči na mistrovství světa!

3.12.2019 LUCYSTRATOCASTER  

Včera Česká asociace esportu oznámila sestavu pro mistrovství světa ve hře Dota 2, které se bude konat v jihokorejském Soulu a jsme to právě my Inaequalis, kdo díky tomu můžeme slavit náš další velký milník. Nebyl vybrán nikdo jiný než naši kluci z INAE Dota 2, kteří budou reprezentovat na 11. ročníku Mistrovství světa.

A tím nekončíme, nejen že budeme reprezentovat Českou republiku, ale již v minulých týdnech jsme byli vybráni abychom reprezentovali i Slovenskou republiku (této skutečnosti se budeme věnovat v samostatném článku). Toto všechno znamená jediné, na Mistrovství světa ve hře Dota 2 jede 10 hráčů z INAE!

Dnes se pojďme blíže podívat na sestavu reprezentující Českou Republiku :

  • Tomáš „Jojka“ Medvec (C)
  • Adam „Ade“ Koníček
  • Pavel „Mambos“ Beneš
  • Filip „Filminy“ Komín
  • Erik „Tsuky“ Cendelín

Kluci vyráží už 10. prosince, tak jsme si připravili rozhovor s kapitánem týmu: Tomášem „Jojkou“ Medvedcem.

Ahoj, jsem moc ráda, že sis na nás udělal čas, mohl by jsi nám říct něco o sobě? 
Ahoj, jmenuju se Tomáš Medvec. Je mi 24 let a pracuju v menší firmě, jako poskytoval internetu. Ve volném čase se snažím hrát dotu. 

Můžeš mi povědět něco o historii týmu? Jak jste se dali dohromady?
Historicky já s Tsukym hraju s přestávkami už nějakých +-8 let a střídáme různé spoluhráče, s kterými se snažíme postavit ideální team pro vítězství. Filminy je momentálně taková rising star naší české doty. A mambos s Adem patří tady mezi stálici nejlepších hráčů a nějak jsme to dali společně do kupy a uvidíme, jak to půjde.

Jak k tomu došlo, že zrovna vy budete reprezentovat Českou republiku v Dotě 2?
Odpověď je jednoduchá, jsme nejlepší (😊). Ale vážně – kluci z bývalých Hippo jsou určitě lepší volbou než my, ale nevyhovoval jim termín a my se budeme snažit dokázat, že i my dokážeme zahrát pořádnou dotu.

Jak se s týmem těšíte do korejského Soulu. Nemáte strach?
Do Koreje se samozřejmě těšíme hodně. Každý den se nestane, že se podíváte na druhou stranu zeměkoule. Já osobně jsem si už párkrát letadlem zalétal, takže mě nestraší ani ten jedenácti hodinový let do Soulu. A nevím jak kluci ale já z konkurence rozhodně strach nemám. Naopak chci všem ukázat, že Češi mají hodně dobrých hráčů.

Už jsi mluvil na jiných portálech o vašich tzv. kreativních strategiích, co si pod tím máme představit?
Dota 2 je momentálně v takovém stavu, že všichni zkoušejí různé drafty a zkoušejí, co vše může fungovat. Objevil se tady třeba Lifestealer na support, což bylo neskutečně broken. Podobné strategie budete moct čekat i od nás.

Jak se s klukama připravujete? Jaké myslíš, že jsou vaše šance?
Každý z nás sleduje a hraje hry na novém patchi. Času už není moc a představoval jsem si, že spolu odehrajeme více her, nicméně individuální trénink funguje zatím skvěle – Filminy právě dosáhl na 8k MMR. Nějaká konkurence tam je, ale není to až tak šílené a věřím, že se dokážeme umístit na předních příčkách.

Nějaký vzkaz na závěr ? 
Shoutout to Fazuliak, jednou tu Ardalu dostanes.

Jménem INAE mi nezbývá než popřát všem naším hráčům hodně štěstí! My samozřejmě budeme počínání našich borců nadále sledovat a pravidelně Vás informovat na našich sociálních sítích.

About LUCYSTRATOCASTER

23letá "pr manažerka" a lolkařka :)
Komentáře