Naši reprezentanti postupují na Master Tour Ironforge 2021

Naši reprezentanti postupují na Master Tour Ironforge 2021

12.03.2021  

Ahoj komunito, již za týden se bude konat velký turnaj v Hearthstone Master Tour Ironforge 2021, který začne v pátek 12. 3. a bude trvat do neděle 14. 3. Turnaj bude probíhat online v podobě živého vysílání, na Youtube kanálu Hearthstone Esports.

Níže se můžeme společně podívat na přehled nadcházejících turnajů Masters Tour, my samozřejmě budeme držet palce našim reprezentantům, aby se kvalifikovali na co nejvíce turnajů. 


Na první zastávku turnajů Master Tour Ironforge 2021, se kvalifikovali naši dva rezprezentanti a nimi jsou: 

🇨🇿 Dominik “Eichii” Eichenberger
🇸🇰 Dominik “majsssster” FurkaCelkem se za Česko a Slovensko kvalifikovalo devět hráčů, zde je seznam zbylých sedmi:

🇨🇿 Jaromír “Jarla” Vyskočil (Nordavind) 
🇨🇿 Oldřich “Faeli” Mahdal (Entropiq)
🇨🇿 Josef “Jobsad” Smutný (Entropiq)
🇨🇿 Jakub “Pardub” Pardubský (Eclot)
🇨🇿 Štěpán “Norwis” Šimek (Inside Games)
🇨🇿 Marek “Springy” Valihrach (Gifted.Urage)
🇨🇿 Petr “En1gma” Balcar (Entropiq)

Naši reprezentanti se museli pilně připravovat, a projít mnoha těžkými kvalifikačními turnaji, které překonali a povedlo se jim tak kvalifikovat do hlavní části turnaje.  

Zeptáme se našich reprezentantů, jak se připravují na turnaj.

1. Jak se kluci připravujete na příchozí turnaj Master Tour Ironforge 2021?

Majsssster: Pripravujem sa podľa časových možností, ale samozrejme turnaj je moja hlavná priorita. Je to môj prvý Master Tour a som rád, že budem mať možnosť, si zahrať proti silnejším hráčom z celého sveta. Ale na druhú stranu si myslím, že šance tam sú, pretože som momentálne jeden z najlepších hráčov, čo môže Slovensko ponúknuť. Dúfam, že získam nejen nové skúsenosti, ale možno aj nejakú finančnú výhru.

Eichii: Začal bych tím, že přišly jarní prázdniny a uzavření klasifikace, takže veškeré mé soustředění patří právě Master Tour. Vzhledem k tomu, že na Master Tour se podívám poprvé, cítím lehké pochyby o tom, že bych mohl dopadnout dobře. Ovšem své naděje vůbec nezahazuji, a budu se snažit, aby se nám oboum podařilo vyhrát.

Prvním členem, kterému se podařilo kvalifikovat, byl “Eichii”, který ovládl asijskou kvalifikaci ve druhém herním týdnu. Jeho kapitán byl taky hodně blízko, ale těsně mu postup unikl. To ho však neodradilo, a třetí herní týden vyhrává americkou kvalifikaci, a tak se připojil k Eichiimu na jeho první letošní turnaj Master Tour Ironforge 2021.

Naši reprezentanti se důkladně připravují a budou bojovat o celkový prizepool v hodnotě $ 250 000, co je v přepočte CZK 5 443 750 / € 207 776.

Za celou organizaci, našim reprezentantům přejeme hodně štěstí a sil v turnaji. 

About

Komentáře