Nominace zveřejněny, hlasujte v anketě o hráče či tým roku

Nominace zveřejněny, hlasujte v anketě o hráče či tým roku

16.12.2018  

Konec roku už je za rohem a my jsme se rozhodli zakončit esportovou sezonu na tanečním parketu. Srdečně zveme všechny fanoušky, hráče, organizace a další osobnosti na první esportový ples u nás. Ten se uskuteční 26. ledna 2019 v pražském TOP HOTELu od 19:00. K tanci bude hrát šestičlenná kapela Piggy Band a chybět nebude ani bohatá tombola.

Hlavním programem plesu je vyhlášení komunitní ankety o nejlepšího hráče, organizaci, influencera a offline akci roku. Společně tak zhodnotíme uplynulý rok a ohlédneme se za nejvýznamnějšími momenty. Hlasování v této anketě je veřejné a přidat svůj hlas může každý. Sama herní komunita tak rozhodne o tom, kdo se stane vítězem v daných kategoriích. Tak do toho!

Nominace do jednotlivých kategorií poskytla komunita v transparentní anketě, ty pak doplnily nominace spolku Inaequalis. 

Více informací k události naleznete na adrese ples.Inaequalis.cz. Pro hlasující v anketě bude již brzy vyhlášena soutěž o lístky. Sledujte proto náš facebook a nenechte si ujít šanci potkat spoustu známých tváří. A pokud nejste zrovna dítě Štěstěny, lístky lze snadno zakoupit online.

Myši a klávesnice nechte doma, dobrou náladu s sebou. Těšíme se na Vás.

About

Komentáře