Úspěšný vstup do V4 Overwatch Series

Úspěšný vstup do V4 Overwatch Series

22.04.2018 Noizzy  

Myšlenka ligy Visagradské čtyřky se rýsuje už od samotných počátků Overwatche. Zajímavý nápad byl už dokonce jednou realizován organizátory z MagnaTV, bohužel hra v tu dobu kompetitivně nevzkvétala a i samotná liga se odsunula do pozadí.

Obnovit a vylepšit ligu si však letos vzali na starost opět členové MagnaTV a za podpory například Intelu či samotného Blizzardu se jim to zatím úspěšně daří. Ligu rozdělili do tří úrovní a týmy se v kvalifikaci popraly o všechny volné sloty. Inaequalis samozřejmě nesmělo chybět a do kvalifikace jsme nasadili rovnou tři celky. Nejlépe se kvalifikace povedla Favoru, který už započal svoji pouť ve druhé lize. Atra a Lutea se ruku v ruce odporoučeli do ligy třetí a budou tu čekat na svoji šanci zazářit a případně se přidat k Favoru ve vyšší lize.

Příjemný vstup do soutěže zažil již zmiňovaný tým Favor. Hned v úvodním zápase si vybojoval vítězství 2:0 nad ostřílenými hráči z iNvolute a do tabulky si mohl připsat první body.

Na úspěch Favoru hned navázala Atra, když ve třetí lize zkrotila tým Bamboos. Lutea si na svůj první zápas zatím bude muset počkat.

Mimo jiné nabízí nově vzniklá liga i lichotivý prizepool. Odměny se dočkají týmy ve všech třech úrovních ligy a nejde o žádné maličkosti. Tak třeba vítěz první ligy si připíše 20 000,- na svůj bankovní účet a k tomu obdrží ceny v podobě herního vybavení v totožné hodnotě. V druhé lize už jde o trochu nižší částku a to 3 000,- doplněnou o herní vybavení v hodnotě 8 000,-. No a na poslední tier “zbylo” herní vybavení oceněné na 5 000,-.

About Noizzy

Komentáře