Nový kapitán HS sekce

Nový kapitán HS sekce

8.11.2017 Eldesan  

Ahoj všem,

chtěl bych oznámit novinku především pro hráče HS. Všichni dobře víte, že Faene po ukončení studia neměl dosti času na to, vést HS sekci. Moc mu děkuji za vše, co pro Inaequalis udělal. Neodchází, jen opouští pozici kapitána.

Dlouho jsem hledal někoho, kdo by rozuměl nejen hře samotné, ale měl i respekt mezi hráči a vyznal se v komunitě. Ano, je to Bankai, známý streamer. Vítám ho v našich řadách a poprosím jej o pár slov:

Ahoj, co tě napadlo, když tě oslovilo Inaequalis s nabídkou vedení HS sekce?

Vesměs nic závažného, jelikož jsem veškeré ostatní nabídky vždy striktně odmítal. Nikdy jsem nechodil na turnaje, takže zavázanost vůči nějakému týmu pro mě nebyla prioritou. Vždy jsem byl čistě streamer HS a dělal jsem si to po svém.

Znal jsi vůbec Inaequalis, bylo to pro tebe těžké rozhodování?

Tým Inae jsem znal už delší dobu – od působení RastaFishe, SyslaObecného a dalších jedinců. Sem tam jsem někde viděl logo, ale upřímně, nijak extrémně jsem se o podrobnosti v týmu nezajímal. Rozhodování bylo složitější – mimo jiné kvůli neúprosnému časovému vytížení v IRL a zároveň ze streamerské pozice. Sešli jsme se na Discordu s Eldesanem a Faenem, nějak mi nastínili situaci, co to obnáší… A nakonec jsem se rozhodl pro „ano“.

Jaké máš plány do budoucna, kam bys pod svým vedením tým dovedl?

To je složitá otázka, protože sám nevím, co od pozice kapitána očekávat ani co očekávají lidé ode mne. Upřímně, nikdy jsem žádný tým nevedl, a už vůbec ne HS sekci. Takže je to pro mě novinka. Ale na druhou stranu, což jsou pozitiva, je tu moje určitá znalost nejen HS scény, ale i ostatních lidí kolem e-sportu. Teď se do konce roku nic závažného neděje a já se potřebuju nejen rozkoukat, ale i seznámit s lidmi z Inae… O tom by se dalo povídat donekonečna, všechno vždy závisí na zkušenostech daného hráče. Ono se řekne hraní HS, že je to jen hra, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že hodně záleží i na IRL daného hráče, na jeho věku, časové flexibilnosti a hlavně přístupu. Pokud člověk má zájem, jeho progres je viditelný. A já ho navedu na tu cestu usnadnění. Ale na rovinu, v turnaji nebo v zápase přece bude sedět jen on sám a jeho psychika… Jak říkám, je toho spousta, vše ukáže čas.

Co bys vzkázal svým fanouškům?

V dnešní době je vše o výdrži. Někdo má talent od začátku a má vše jednodušší, někdo to má prostě odmakané. Pokud máte nějaké priority, je dobré se jich držet a sledovat progres, a to i v IRL.

GL, borci!

Díky za vyjádření se a přeji ti, aby se ti u nás líbilo…

About Eldesan

Do Inaequalis jsem vstoupil v roce 2011 jako špatný hráč. Od roku 2012 se více starám o jeho vedení. V současné době jsem člen rady a předseda spolku Inaequalis z. s. Špatným hráčem zůstávám, ale na funkci to nemá vliv.
Komentáře