O INAE Valorant lize s kapitánem vítězného týmu Atra

O INAE Valorant lize s kapitánem vítězného týmu Atra

5.08.2021  

 

První ročník INAE Valorant ligy je oficiálně za námi, a tak tu pro vás máme rozhovor s kapitánem vítězného týmu Atra, který se dokázal s přehledem probojovat jak základní částí, tak i finálem.

Soupiska týmu Atra vypadá aktuálně takto:

Miroslav “Jeff” Cejpek
Petr “iPeetyy” Noháč
Šimon “Shimanski” Nevrla
Adam “Dronix” Trunda
Adam “Sesatot” Anděl

 

Ahoj, řekni nám prosím něco o sobě a jak jsi se vlastně dostal k esportu a stal členem Inaequalis.

Ahoj, Jsem Míra. Nebo taky Jeff, jak mě znají v INAE. Jsem starej ženatej kozel, kterýmu táhne na 34 let, ale pořád ho baví hrát hry, když mu to manželka dovolí 😊 Hry hraju od mala. Začínal jsem jako většina na CS1.6, ale i COD a poté jsem se přes PUBG dostal k Valorantu. Do INAE jsem vstoupil s vidinou nějaké pravidelnější hry s týmem a s cílem vyhrát ligu, což jsme si v prvním ročníku splnili a můžeme se tak posouvat dále.

Jak vidíš českou a zahraniční scénu?

Česká scéna je zatím hodně malá, ale to je i díky tomu, že Riot nepodporuje oficiální Valorant turnaje v ČR. Evropská scéna roste rychleji, ale nemůže se pořád rovnat NA. Každopádně, už i v evropských týmech můžeme vidět české zástupce v týmech jako jsou Fnatic a Vodafone Giants. Moc to klukům přeju a pravidelně sleduji jejich zápasy.

Co říkáš na první ročník INAE Valorant ligy?

První ročník byl docela náročný. Pár týmů nám odešlo, někdo se rozpadl, ale i tak to byla super liga, která nabídla skvělý stream v podání Mikolase a doufám, že i herní gameplay ze strany týmů se líbil. Když vezmu, že týmy se složily týden, dva před začátkem ligy, tak klobouk dolů před všemi, kteří dohráli a posunuli se dál.

Jak probíhalo celé finále? Obávali jste se týmu Invictum, jelikož byli jediní, kdo vás do té chvíle v lize porazil?

Na tým Invictum jsme si postupem času začali věřit. V lize jsme se potkali 2x, poté ještě v semifinále a nakonec i ve finále. Ono, když spolu hrajete tak „často“, tak to máte načtený. Do toho jsme trošku koukali na jejich hry a ve finále jsme šli pro mapy, který pro ně nebyly úplný komfort, nebo jsme si to aspoň mysleli. Finále bylo vyrovnané a první kola bralo Invictum na každé mapě. Poté jsme ale jejich hru přečetli a šli si pro výhru. Je to dobrý tým a určitě se na ně v dalším ročníku budeme s týmem těšit.

Finále se odehrálo na bootcampu v Nestu. Líbila se tobě a zbytku týmu tato možnost si ho zahrát offline?

Finále samo o sobě v Nestu bylo perfektně zorganizované, jak ze strany Jumpa, tak i od Mikolase a vedení. Celou dobu to bylo tak friendly prostředí, že se nám hrálo skvěle. Poznali jsme se s týmem osobně a pak, když jsme seděli vedle sebe, tak se pouto týmu Atra ještě prohloubilo. Odehráli jsme za ten víkend snad 15 her a výborně si zatrénovali. Škoda jen, že do Nestu natekla voda po neskutečný bouřce a my nehráli dál. Celkově nám Nest dal hodně. Nejen pohár, ale i nové známosti a kamarády.

Vítězstvím ligy jste se stali Academy týmem Inaequalis. Co máte jako celek v plánu dalšího?

Celou dobu byl náš cíl stát se Academy týmem. Pamatuju si, když jsme se poprvé s týmem bavili a já jim řekl, že bych to chtěl celé, na stará kolena, vyhrát. Nikdo neváhal a ihned odpověděl, že jasně, však jdeme to vyhrát. Neskutečně jsme si sedli, až se tomu divím. Aktuálně máme cíl obhájit prvenství v lize, abychom jako Academy tým pokračovali. Pravidelně hráváme turnaje, kde se dostáváme na přední příčky. Celkově se chceme teď zlepšovat v herním projevu a pokračovat v trénincích, abychom byli o krok napřed.

A na závěr, co bys vzkázal fanouškům?

Fanouškům bych chtěl v první řadě poděkovat za ohromnou podporu na streamu, i to nám dodávalo sílu. Za celý tým ATRA, jmenovitě Shimanski, Sesatot, iPeety, Dronix a Jeff, děkujeme INAE za střechu nad hlavou a fanouškům ještě jednou za podporu. Určitě vás rádi uvidíme dále na streamu, ale i jako protihráče v INAE Valorant lize.

♥ATRA♥

 

Tímto bych chtěla poděkovat Jeffovi za rozhovor a také popřát celému týmu Atra k výhře prvního ročníku INAE Valorant ligy. Hodně štěstí a úspěchů i do budoucna!

About

Komentáře