Ohlédnutí se za první polovinou roku 2018

Ohlédnutí se za první polovinou roku 2018

12.06.2018 Noizzy  

Rád bych v první řadě pozdravil kamarády, spoluhráče, rivaly i nepřítele.

Jak mnozí z Vás asi ví a možná ani neví, tak opravdu Inaequalis již druhým rokem zastřešuje i sekci v Heroes of the Storm. Letošní první pololetí je pro tuto skupinu opravdu velmi příznivé.
Zaprvé jsme stabilizovali sestavu, zadruhé jsme o sobě dali vědět světu a za třetí naše řady se začaly velice rychle rozrůstat.

Dlouhou dobu nám trvalo utvořit pětici hráčů se skillem v odlišných rolích a hlavně s vyšší aktivitou. V prvních měsících jsme dokonce bojovali na nejvyšší úrovni a to přímo na turnajích Blizzardu na HGC. Po kolektivním posouzení a stavu výsledků zápasů jsme se dohodli, že HGC opustíme a pokusíme se trhat body v evropských ligách. Kapitán Jillian Nás přihlásil do evropské soutěže Heroes Lounge, která v prestižnosti je ihned pod HGC.

V Heroes Lounge nám byla přidělena Divize 3 (Francie, Německo, Skandinávie) do právě startující 6-té sezóny. Zde jsme se statečně rvali a bojovali o každý bod což nám přineslo ovoce, protože jsme po 4 kolech vedli celou naši divizi. Tím jsme následně získali velkou pozornost. Na následující zápasy jsme měli od Heroes Lounge profesionální vysílání a komentář. Jak už to bývá, těžké časy přišly v období zkouškových, kdy kluci, co studují, museli zaměřit svůj čas na přípravy k zajištění své budoucnosti a to se projevilo i na kvalitě našich zápasů nakonec jsme první místo neudrželi a bohužel nám o kousek uteklo i play-off. Co je však důležité…s přehledem jsme si pohlídali místo v naší divizi a co víc upoutali na sebe mnoho zraků jak zahraničních, tak i tuzemských hráčů.

S ukončením sezóny 6 a registrací do sezóný 7 je jisté, že budeme nadále šířit dobré jméno Inae. Osobně považuji za obrovský úspěch to, že se nám podařilo dát dohromady i druhý team, a tak nás od následující sezóny budou v Heroes Lounge reprezentovat hned 2 týmy.

Tuzemské turnaje a akce:

Ještě nesmím opomenout výborné umístění Kennyho a Jilliana na offline turnaji 1v1 na animeshow v Bratislavě, kde kluci jesně ukázali jejich kvality a z kvalifikovaných 16 hráčů jsme brali 1. a 2. místo, Jillian = 1; Kenny = 2. Více v samostatném článku z Března: „HotS 1v1 na Animeshow z pohledu Kennyho“

Tímto bych se s vámi rozloučil a o průběhu další sezóny Vás budu informovat. Váš Layia

About Noizzy

Komentáře