Oznamujeme podporu hry Valorant

Oznamujeme podporu hry Valorant

11.05.2020  

V posledním týdnu probíhalo v rámci naší organizace velké hlasování. Do hlasování se zapojil celý spolek, od členů rady až po aktivní členskou základnu. Nerozhodovali jsme jen o případné podpoře hry Valorant, ale šli jsme více do hloubky, vedli jsme diskuze a prováděli sběr názorů ohledně násilí v herních titulech, věkových doporučeních a dříve zamítnutých titulech. Řekli jsme si, že nastal čas posunout INAE zase o krok dále tím, že jasně specifikujeme naše hodnoty ve směru k podpoře titulů s ratingem 16 a vyšším. 

Samotnému hlasování předcházelo mnoho brainstormingů a porad, na kterých jsme vyhodnocovali přínosy a rizika případné změny našeho přístupu k vybraným titulům. Věříme, že jsme udělali vše proto, abychom se rozhodli správně. Nicméně samotné rozhodnutí bylo na nás všech.

Výsledkem hlasování a následným zasedáním rady, spolek Inaequalis z.s. oznamuje podporu hry Valorant a stanovuje jasná pravidla podpory herních titulů s aktivní e-sportovou scénou:

  • Spolek Inaequalis z.s. je připraven podporovat tituly s věkovým doporučením 12+ let a nižší
  • Spolek Inaequalis z.s. bude individuálně vyhodnocovat podporu titulů s věkovým doporučením 16+ let
  • Spolek Inaequalis z.s. dále nepodporuje tituly s věkovým doporučením 18+ let

 

 

Zároveň bychom chtěli oznámit blížící se spuštění náboru členů, které chystáme na 20. 5. 2020. V současné době probíhá výběr vedení sekce, do kterého je stále možné se zapojit zasláním motivačního e-mailu na adresu: management@inaequalis.cz

Velmi se těšíme na nové zkušenosti, příležitosti a přátele, které nám Valorant přinese. Zároveň bychom touto cestou chtěli poděkovat našemu partnerovi Institute H21 za poskytnutí hlasovací platformy D21, bez které by takové hlasování nebylo možné.

 

About

Komentáře