Pilotní Random klání v League of Legends má vítěze

Pilotní Random klání v League of Legends má vítěze

27.07.2018  

All Random All Mid je všem lolkařům určitě známý formát. Pět náhodných hráčů, pět náhodných šampiónů a jedna velmi úzká mapa. Co se ale stane, když se tímto módem inspirujete a trochu ho naladíte na kompetitivní vlnu ? To se rozhodli vyzkoušet naši členové League of Legends komunity.

Ti se do turnaje nejprve zapsali jako jednotlivci a to pouze s informací, že se bude hrát na klasické 5v5 mapě Summoners Rift. Nakonec se na discordu sešlo více jak dvacet hráčů netrpělivě čekajících nejen na své soupeře, ale i na své spoluhráče. V živě vysílaných utkáních se poté, na našem twitch kanále, střetli již náhodně vylosované a následně mírně vybalancované týmy všech výkonnostních úrovní.

Nejúspěšnějším náhodným uskupením se nakonec stal celek, který si hrdě říkal “Sultáni z Karagandy”. Tým ve složení Joker951, Greensmile, Ragnar, joji007, Dvorkaa, Konflickt získal nejvíce výher a po neskutečně vyrovnaných zápasech se mohl radovat z celkového vítězství. Jaká esa schovávali “Sultáni” v rukávu nám prozradil jeden ze členů týmu, Lukáš “Joker951” Janků:

Ahoj, Lukáši, jak se ti nový formát turnaje líbil ? Přijde ti to jako zpestření hry?

Turnaj se mi hodně líbil a to z toho důvodu, že jsem mohl poznat spoustu dalších členů League of Legends sekce, se kterými se třeba tak často nepotkávám a zahrát si s nimi pár suprových her. Přijde mi to jako fajn odpočinkový program, celé jsme to brali spíše pro zábavu.

Co si myslíš, že bylo vaším klíčem k úspěchu ? Potahal hru někdo svým individuálním výkonem nebo šlo o precizní týmovou práci?

No našim klíčem k úspěchu byla hlavně týmová spolupráce. Už od začátku jsem věděl, že budeme skvěle fungovat jako celek a že to hlavně bude neuvěřitelná sranda, zahrát si tím způsobem, že proti mě nastoupí někdo, o kom toho třeba moc nevím. Za mě parádní akce a doufám, že nebyla poslední.Velké díky za mě i za zbytek týmu organizátorům, kteří uspořádali tak skvělou akci.

 

O pár slov jsme požádali také hlavního organizátora a kapitána League of Legends sekce, “Káju”. Zajímalo nás, zda turnaj naplnil svůj účel a co dalšího můžeme čekat z dílny LoL sekce….

Jelikož má v Inaequalis šanci opravdu každý hráč bez rozdílu, skládá se naše komunita z širokého spektra hráčů. V League of Legends je nás více jak padesát a někteří členové na sebe, třeba na discordu, narazí jen zřídkakdy. Primárním cílem tedy bylo trochu zamíchat týmy za účelem stmelení kolektivu a poznání se navzájem. To se nám, troufám si říct, povedlo skvěle. Když jsem se s hráči potkával během turnaje na discordu, bylo vidět, že se při turnaji baví. A o to šlo. Věřím, že tímto turnajem vše začíná a z podobných turnajů se nám podaří vytvořit samostatná série. Už mám v hlavě zase o trochu lepší systém, který by jsme mohli aplikovat. Vše se včas dozvíte….

About

Komentáře