Sbaro

Sbaro

 Led 03, 2017 - Shooter

 

 

 

 

Rodinná tradice

Rodina Sbarro otevřela v roce 1956 v Brooklynu v USA svůj první italský obchod s potravinami Salumeria, který se velice brzy stal oblíbeným díky svým mimořádně čerstvým italským potravinám, včetně domácí mozzarelly, dovážených sýrů a vynikajících uzenin a salámů.

 

Kvalita jídla byla překonána pouze mimořádným nadšením rodiny Sbarro pro své hosty, vztah byl orientován na zákazníky a transformován do nejvyšší kvality zákaznických služeb, které jsou hostům poskytovány dodnes.

 

Úspěch Sbarro Salumeria vedl k otevření více míst po celé oblasti New York City. V roce 1967 otevřela svou první restauraci Sbarro v brooklynském obchodním centru Kings Plaza Shopping Center, čímž načrtla narození moderního Sbarro konceptu: delikátní, čerstvé, a pravé italské jídlo podávané v otevřených kuchyních, které umožňují rychlou samoobsluhu. V průběhu posledních 50 let se model použitý v obchodním centru King´s Plazza aplikoval zhruba 1000krát – pomohl Sbarro rozšířit se po celých USA a také ve zbytku světa.

 

Na začátku roku 2007 bylo Sbarro oceněno MidOcean Partner jako přední soukromá investiční společnost se sídlem v New Yorku a Londýně.

 

V současnosti společnost provozuje více než 1000 restaurací ve více než 30 zemích světa.

 

Slibujeme, že budeme nabízet vynikající služby a skvělé jídlo za přijatelné ceny. Budeme používat nejlepší a nejčerstvější přísady, denně vařit čerstvá a zdravá jídla. Těšíme se na vytvoření dlouhodobého a příjemného vztahu se všemi našimi zákazníky a slibujeme, že každý den budeme dělat jen to nejlepší. Prosím, zastavte se v našich restauracích a umožněte nám seznámit Vás se Sbarro jídlem.