Poslední várka lístků a úžasná tombola!

Poslední várka lístků a úžasná tombola!

15.01.2020  

Náš legendární esportový ples se blíží! 25.1 je už za deset dní! Avšak máte jedinečnou příležitost se ještě na tuto jedinečnou akci dostat. Máme poslední várku lístků, tak neváhejte: https://www.ticketlive.cz/cs/event/esport-ples-vol-2

A pokud Vás na tanec moc neužije, kde jinde máte možnost se pobavit o esportu s tolika lidmi? Jinak můžete sledovat naší událost zde: https://www.facebook.com/events/2491444741131973/


Mimo jiné Vás také rádi nalákáme na naše suprové tombolové ceny. 
Co takhle vyhrát třeba herní monitor?
jedním z našich sponzorů je firma ASUS Republic of Gamers do tomboly přispěla super cenami jako: sluchátka, myšky, podložky a jako hlavní cenu herní monitor!
Těšíte se? 

 

 

Dalším hlavním partnerem je LanCraft. Dlouholetý pořadatel lanek a herních akcí spustil v roce 2019 vlastní herní portál a po úspěchu loňského plesu se nás letos rozhodl podpořit. Moc děkujeme!

 

 

Dalším sponzorem, který nám přispěl do tomboly je obchod Gamlery pro herní a filmové fanoušky. Věci z fotky a mnoho jiného můžete najít zde:
www.https://www.gamlery.cz/

 

 

Dalším, ale zdaleka ne posledním sponzorem je Fractal Design.  Takže i letos můžete vyhrát PC skříň, zdroj, sadu RGB ventilátorů atd.
Jedná se o top produkty ve skandinávském designu a kvalitě.
Takže můžete vyhrát i tuto krásku- skříň Fractal Design Vector RS. Těšíte se?

My se tedy rozhodně těšíme! A doufáme, že se uvidíme v hojném počtu!

About

Komentáře