Představení reprezentačního Valorant týmu

Představení reprezentačního Valorant týmu

1.02.2021  

Ahoj všichni,

v létě loňského roku vstoupilo Inaequalis po dlouhých rozvahách na neprobádaná území Valorantu, založením vlastní Valorant sekce. Téměř okamžitě se tato sekce stala jednou z nejpočetnějších sekcí v Inaequalis. Po zkušebním období jsme se rozhodli sestavit reprezentační tým, který bude zastupovat barvy Inaequalis, nejen na turnajích česko-slovenské herní scény, ale i té zahraniční. Před několika týdny jsme uspořádali konkurz na vhodné talenty, a po několikahodinových  zkouškách a zvážení všech možných variant, jsme vybrali finální sestavu, kterou bychom vám nyní rádi představili. 


Jak je již v Inaequalis zvykem, hledali jsme hráče výhradně z Česka a Slovenska. Naše volba padla na hráče, kteří na sobě pracují již od brzké Beta verze hry Valorant a zaslouží si svou šanci jak se prezentovat.


Nyní si představíme kapitána týmu, který jako jediný pochází ze Slovenska a jmenuje se 🇸🇰 Martin ,,Plam3n” Tomašovič, který zároveň plní roli herního lídra.

Ke hře Valorant jsem se dostal přes kamaráda, a tak bych dodal, že ve Valorant beta verzi, jsem již podával solídní výkony na to, abych mohl něco dokázat. Založil jsem tým, ve kterém jsme se umístnili jako nejlepší 17. tým na česko-slovenské herní scéně. Postupem času jsem zjistil, že mě baví hru analyzovat než ji hrát.

Následně si představíme pětici členů týmu, kteří pocházejí z Česka a jsou nimi:

🇨🇿 Ondřej ,,KajussTx” Gerát
🇨🇿 Petr ,,green” Falta
🇨🇿 Michal ,,ekiL” Jun
🇨🇿 Jan ,,Jelis” Zelina
🇨🇿 David ,,Daavee01″ Kökeny

Na ukázku se můžete podívat na bonusové video z tryoutů:

Valorant Champions Tour se již rychle blíží, přejeme tak našim hráčům pevné nervy a hodně štěstí.

About

Komentáře