Rozhovor s kapitánem Inaequalis Rozbíječi

Rozhovor s kapitánem Inaequalis Rozbíječi

13.06.2020  

Dnes ve 14:00 se odehraje čtvrtfinálový zápas Sazka eLeague (Dota2) mezi naším týmem Inaequalis Rozbíječi a týmem Brute, tešně před zápasem jsme si pro Vás připravili rozhovor s kapitánem Rozbíječů Tomášem “Jojkou” Medvecem.

Snímek z reprezentace ČR na Mistrovství světa v Jižní Koreji

Ahoj, prozradil bys nám úvodem něco o sobě? Ať již co se týče tvé herní stránky,  tak  i té osobní?
Čau, jsem agresivní hráč, který nemyslí na následky svých činů, ale jinak jsem docela kliďas.

Pověz nám, prosím, jak dlouho jsi již v Inaequalis? A jak se v organizaci cítíš?
V Inae jsem už asi třetím rokem. Inae je fajn a jsem rád jeho součástí.

Určitě nezapomeňme i na tvé spoluhráče, mohl bys o nich něco říct, případně na ně něco prozradit?
Fazuliak doma chová 4 kury a je to borec. Těším se, až ho uvidím na živo.

Jak vlastně hodnotíš Sazka eLeague jako celek a co pro vás účast v ní znamená?
Sazka eLeague je super liga, která tady tu naši malou českou  Dota scénu zvedla a jsem rád, že se ji můžu účastnit.

Vaše bilance po základní části je 4 výhry a 3 prohry. Jak hodnotíš tento výsledek a jak moc podle tvého názoru tento výsledek ovlivnil použitý systém BO1?
Představoval jsem si rozhodně výsledek lepší než 4:3. BO1 formát je dost nevyzpytatelný. Třeba další split dostaneme BO2.

V úvodním kole byl vaším soupeřem tým – GO GAME Dogs. Vyrovnaný zápas, který jste nakonec získali na svou stranu. Bylo pro vás hodně důležité vyhrát úvodní zápas? A jak na něj vzpomínáš?
Určitě fajn, že jsme první zápas vyhráli. Už si ho pořádně ani nepamatuju. Myslím, že Jenda jím to dost zahodil.

Možná největším zklamáním mohl být zápas s týmem Hippomaniacs. Hru jste drželi a vypadalo to nadějně, ale potom se to nějak zlomilo a výhru si připsal soupeř. Čím si to vysvětluješ?
Proti Hippos jsme si hodně věřili a dost je podcenili. V té době jsem z toho vinil BO1, protože nás porazili s takovou kapesní strategií. Ale je pravda, že kluci hrají fakt dobře.

Naopak největším překvapením vaší účasti bylo poslední, tedy 7. kolo. Dokázali jste porazit favorita celého turnaje tým Sampi a připravit je tak o neporazitelnost v základní části. Čím to bylo?
V té hře nám o nic moc nešlo, tak jsme si prostě vzali naše oblíbené hrdiny, hráli si svoji hru a ono to vyšlo. To, že si vzali WK hned v první pickovací fázi tomu taky pomohlo.

Jaké ambice máte pro play-off? Los vás do čtvrtfinále postavil proti Team Brute. Je to jeden z těch týmů, které jste chtěli? Nebo jste doufali v jiný tým?
Kluci z Brute jsou moji dobří kámoši, takže je smutné, že vypadnou zrovna proti nám. Myslel jsem, že se do TOP4 dostanou.

V případě postupu do semifinále opět potkáte favority turnaje – team Sampi. Dokážete zopakovat výsledek vzájemného zápasu ze skupiny?
Jednou jsme Sampi sice porazili, ale oni jsou papírově silnějším teamem a zopakovat výhru z našeho minulého utkání nebude jednoduché.

Děkujeme moc a celému týmu držíme palce do dnešního zápasu, který můžete sledovat na twitch.tv/eleaguecz.

Na úplná závěr by jsme rádi připomněli prizepool turnaje:

🥇 50.000,- Kč
🥈 20.000,- Kč
🥉 10.000,- Kč
4. místo – 5.000,- Kč
5. místo – 3.000,- Kč
6. místo – 2.000,- Kč

About

Komentáře