Rozhovor s posilami LoL reprezentace

Rozhovor s posilami LoL reprezentace

20.02.2021 Plebinka  

Ahoj komunito, dneska jsem si pro vás připravila rozhovor s novými reprezentanty našeho League of Legends týmu pro Mastercard Hitpoint Masters 2021.

Jak se to občas stává i v jiných týmech, tak i u nás v polovině splitu došlo v týmu ke změně sestavy hráčů,  kteří reprezentují Inaequalis. Věříme, že nová sestava zvrátí aktuální stav tabulky a primárně bude tvořit základ, na kterém se budou stavět naše plány pro Hitpoint Masters Summer 2021.  A teď už k samotnému rozhovoru s našimi dvěma novými hráči: 

1. Ahoj kluci, mohli byste se nám představit a říct nám, co děláte ve svém volném čase?

Ahoj, ja som Šimon Králik a mám 16 rokov, pochádzám zo Slovenska a hrám pod prézyvkou ,,Kio“. Vo svojom volnom čase, hrám hry s kamarátmi.

Super Kio, děkujeme ti za představení, a teď se zeptáme tvého kolegy v týmu.

Ahoj, já jsem Dominik Trávníček a je mi 17 let, pocházím z Česka a hraji pod přezdívkou ,,Foglik“. Ve svém volném čase, hraju League of Legends, dívám se na seriály a nebo sportuju.

Skvěle Fogliku děkuji, takže oba jste hráči tělem i duší. 


2. Kromě legendární hry League of Legends, patří mezi vaše favority i jiné hry? Případně, jak dlouho se věnujete obzvlášť LoL?

Kio: Tak za seba môžem povedať, že momentálne okrem League of Legends, nemám žiadnu hru. League of Legends som začal hrať od sezóny 3.

Takže čistě fanoušek League of Legends, a to se cení, když se hře plně věnuješ.

Foglik: Já se věnuji League of Legends již šestým rokem, a mezi mé oblíbené hry patří World of Warcraft a Counter Strike: Global Offensive.

Zde vidím i fanouška MMORPG a FPS her, to je obdivuhodné, protože tyto dva žánry spolu nemají tolik společného, tak uvidíme jak se ti bude dařit v League of Legends.

3. Jakou pozici zastávate v Inaequalis League of Legends reprezentaci? A můžete nám říci něco o své herní historii?

Kio: Inaequalis reprezentujem na pozícií Toplanera. Keď som začal hrať LoL, tak som začínal ako Support, kde som presnejšie bol Thresh OTP, ktorého som hral 2 roky. Potom som sa presunul na toplane, kde som bol opäť OTP, ale tentokrát Gankplank, momentálne už ale nie som OTP, ale hrám carry šampiónov.

Kio, tak já doufám, že se ti bude dařit i za jiné hrdiny. Až tě uvidíme ve hře, tak ti budeme plně fandit.

Foglik: V Inaequalis jsem obsadil roli Supporta, tato role mě zaujala již v začátcích hraní League of Legends. Nad změnou role jsem nikdy neuvažoval, nemám to ani v plánu.

Děkuji, je skvělé vidět věrného fanouška role podpory.

4. Zatím jste v týmu krátce, jak hodnotíte situaci v týmu svým pohledem?

Kio: Neviem povedať, aká bola kompletná situácia v tíme, ale predtým ako som prišiel s Foglikom do tímu, tak sme si hneď všetci dobre rozumeli. Vieme si povedať, kde robíme chyby, a na čom by sme mali pracovať.

Tak to moc ráda slyším, věřím, že si budete rozumět i nadále, a to i ve stresových či napjatých situacích ve hře.

Foglik: Abych řekl pravdu, tak původně bylo v mém zájmu, se nadále zlepšovat individuálně, abych byl dostatečně připraven na kompetitivní scénu, ale po pozvání, a představení týmu Inaequalis, jsem se rozhodl do toho jít a ukázat, co je ve mě.

5. Jaké jsou vaše pocity z hraní Hitpoint Masters? Čeho by jste v něm chtěli dosáhnout?

Kio: Vždy som si chcel zahrať na Hitpoint Masters, takže to je pre mňa menší úspech, ale rád by som chcel dosiahnúť, minimálne finále HTPNT.

Páni, tak to je super. Doufám, že se se ti to povede, ale bude to stát hodně sil.

Foglik: Jsem velice rád, že jsem dostal šanci hrát za Inaequalis, v nejvyšší Masters lize, a vidím to jako velikou příležitost, zlepšit své hráčské dovednosti. Musím říct, že si s týmem dobře rozumíme.

Tak to zní dobře, takový hype je radost vidět.

6. Kluci, máte nějaké plány do budoucna, nebo svou herní kariéru necháváte na náhodě?

Kio: Plány do budúcna zatiaľ nemám, avšak rád by som sa dostal do líg ako je NLC, Prime League alebo Superliga v Španielsku.

Tak Kio, myslím si, že to už jako plán zní.

Foglik: Nemám nějaký určitý plán, kterým bych se řídil, ale každou příležitost využiji na 100% abych se mohl posouvat dále.

Určitě se tvá snaha ocení a dostaneš více příležitostí.

7. Teď se chci kluci na závěr zeptat, jestli byste chtěli něco vzkázat divákům, mají se na co těšit?

Kio: Diváci sa môžu tešiť na môj výber carry šampiónov, ktoré hrám od začiatku mojej kariéry ako toplaner.

Kio těšíme se a doufám, že diváky hodně překvapíš.

Foglik: Věřím tomu, že se diváci určitě mají na co těšit, obzvlášť pokud se mi do rukou dostane můj oblíbený hrdina.

Děkuji Fogliku za závěrečnou odpověď. Určitě musím říct za všechny, že se těšíme na tvé kompetitivní hraní.

Na závěr rozhovoru bych vám chtěla kluci poděkovat za váš čas. Věříme, že se vám bude dařit a ukážete všem, jací jste hráči. Hodně štěstí na vyvolávačově žlebu.

About Plebinka

Vášnivá hráčka League of Legends, Dead by Daylight a pisatelka dlouhých textů. ツ
Komentáře