Rozhovor s kapitánem reprezentačního týmu

Rozhovor s kapitánem reprezentačního týmu

27.01.2021  

Ahoj, já jsem nová redaktorka pro Inaequalis z.s. a představím se vám pod přezdívkou Plebinka. Jsem ráda, že můžu napsat svůj první článek, a to rozhovor se členem reprezentačního League of Legends týmu.

Ráda bych měla na tebe jakožto člena a reprezentanta Inaequalis pár otázek. Vím, že se s týmem budete účastnit Hitpoint ligy, ve které se budete snažit bojovat o co nejlepší místo v žebříčku. Myslím, že je to skvělá příležitost jak se ukázat v barvách Inaequalis.

1. Ráda bych se tě zeptala, jestli by ses nám mohl představit a říct nám na jaké jsi pozici v týmu?

Ano, moc rád se představím a začal bych tím, že se jmenuji Stanislav Hynk, hraju pod přezdívkou ,,Stanik“ a je mi 18 let. Momentálně jsem ještě student a ve svém volném čase rád sportuji, chodím ven s přáteli a nebo hraji League of Legends. Dodal bych to, že v týmu pro Inaequalis působím jako Kapitán a taky přímo ve hře roli Midlaner v pozici Shotcallera.

Výborně Staniku, děkuji ti za představení a doufám, že to všechno budeš stíhat.

2. Mohl bys nám říct jak dlouho se již věnuješ legendární MOBA hře League of Legends?

Tak League of Legends jsem začal hrát na konci sezóny 5. Pamatuji si, že jsem se k LoL dostal přes svého hodně dobrého kamaráda, a ze dne na den jsem byl na LoL úplně závislý. Každý den jsem chtěl hrát a každý den jsem se chtěl zlepšovat, aktivně ale hraju od sezóny 6. Kolem sezóny 9 jsem si říkal, že mě fascinuje být ve hře lepší a lepší, a tak jsem se začal dívat na LCS streamy, kde jsem měl velkou touhu se taky v budoucnu zúčastnit kompetitivního hraní, a proto jsem rád, že začínám tady v Inaequalis.

Musím říct, že po těch pár letech jsi se už někam dostal, a to přímo do Hitpoint ligy. Určitě se budeš posouvat dál, a třeba jednou budeš LEC hráč.

3. Každopádně bych se tě Staniku ráda zeptala, jestli jsi již dosáhl nějakých úspěchů na česko-slovenské herní scéně a nebo jestli máš už nějaké zkušenosti a víš jak se v esportu pohybovat?

Na Česko-slovenské herní scéně budu teprve první split, takže trochu nováček a doufám, že se tam ukážu v dobrém světle a nezklamu svůj tým a svou organizaci, bude to hodně velká výzva.

Jsme rádi, že na scéně uvidíme i nováčky. Určitě nás nezklameš, a my tobě i tvému týmu budeme z pohodlí domova fandit.


4. Čeho bys chtěl dosáhnout v sezóně 2021?

Rád bych se chtěl posunout jak individuálně jako hráč, a rád bych se také  zlepšil kompetitivně v týmovém hraní. 

Určitě ti budeme přát hodně sil, ať to zvládneš a věřím, že tvůj tým, přátelé i trenér ti s tím pomůžou.

 

 

5. Co tě vlastně ve hře těší, jaké jsou tvé pocity a co tě posouvá vpřed?

Musím říct, že mě těší každá výhra, kterou si můžeme s týmem připsat a je jedno jestli je to na tréninku a nebo v lize, každá hra nás posouvá dál a z každé prohry se učíme něco nového.

Jsem ráda za tvého sportovního ducha, protože ten ti určitě pomůže k tvým dalším výhrám.


6. Myslíš si, že budete mít v Hitpoint lize velký úspěch? Případně máte z nějaké konkurence strach?

Myslím si, že pokud ještě budeme trénovat, tak máme na to se v lize umístit. Taky ale nemůžeme tvrdit, že konkurence není velká. Budeme se snažit hrát tak, aby byla každá naše hra bezchybná, a taky každý tým respektujeme a vůbec žádný nepodceňujeme.

To moc ráda slyším, konkurence je opravdu velká a  přece jenom získáváte nové zkušenosti.


7. Máš nějaký vzkaz pro komunitu Inaequalis a také pro fanoušky mimo komunitu?

Určitě bych rád pochválil přístup ke hráčům od organizace Inaequalis, kde jsem se mohl připojit a vůbec toho nelituji. Musím říct, že jsem skvělý přístup ještě nezažil. Určitě bych dodal, že pokud člověk hledá úspěch, tak ho může dosáhnout i v Inaequalis.

Za celou organizaci říkám děkuji, snažíme se aby se všichni hráči u nás cítili co nejlépe. Jsme taková jedna velká rodina.

8. Co říkáš na svůj tým, jsi rád a nebo si myslíš, že by mělo být něco jinak?

Můj tým se mi líbí, všichni jsou moc přátelští a se všemi si hodně rozumíme, ale taky se máme ještě hodně co učit. Každý hráč má určitě ještě co zlepšovat, někteří míň a někteří víc.

Jsem ráda, že je tým přátelský, přece jenom se sportovním duchem dosáhneš víc. V každém týmu je vždycky co zlepšovat.

9. Co ty jako kapitán týmu, říkáš na vašeho trenéra?

Na našeho trenéra nemám žádné připomínky. Jsem naprosto spokojený a doufám, že naše spolupráce zůstane i nadále.

To moc ráda slyším Staniku, moc ti děkuji za náš rozhovor. Za celou organizaci Inaequalis bychom vám chtěli popřát hodně úspěchů v Hitpoint lize, aby se vám dařilo skvěle jak herně, tak i ve vašich soukromých životech. 

Rozhodně věříme, že se vám podaří vybojovat si co nejlepší místo v žebříčku Hitpoint Masters 2021.

 

About

Komentáře