Rybka je zpět!

Rybka je zpět!

7.08.2018 Noizzy  

Jako návrat ztraceného syna se dá nazvat příchod Rybky do Inaequalis. Jeho začátky hearthstonové kariéry se datují k roku 2014. V roce 2016 poté hájil barvy našeho týmu byl nepřehlédnutelným článkem především při příležitosti “Road to Legend”. Tím se dostal do hledáčku spousty dalších organizací a lákavým nabídkám se dalo jen stěží odolat.

Ač to tenkrát byla pro Inaequalis obrovská ztráta, jsme velice rádi, že se Rybkovi dařilo a stále daří. O to víc nás těší, že ho dnešním dnem můžeme přivítat v našich řadách a podpořit ho v jeho úspěšné sezóně. Kromě sbírání parádních umístění na ladderu se Rybka nachází také na třetí příčce celkového bodování MČR a za pár dní ho čeká účast na jeho již čtvrtém EU Playoffs. Tentokrát v pražské kavárně Maják. Rybku jsme samozřejmě vyzpovídali…

 

Ahoj, je mi potěšením tě přivítat zpět v Inaequalis. Předpokládám, že jsi řešil i jiné nabídky, co pro tebe znamená návrat do INAE?

Ahoj redaktore a milí čtenáři, nejprve děkuji pěkně za milé přivítání. Teď k otázce.. ano nabídky byly a všechny moc krásné, tímto bych i rád poděkoval všem, kteří na mě mysleli a nabídli útulné akvárko v jejich teamu. Nakonec rozhodlo srdíčko a nostalgie a jsem zpět tam, kde vše začalo a věřím, že i skončí… teď už jen otázka kdy.

Dříve ses nechal slyšet, že hraješ pouze rekreačně. Stále to platí?

Ano, ano, platí to stále, jako rekreační hráč necítím tlak a hraje se mi nejlíp.. ale i rekreační hráči dokáží předvést slušný výkon, no ne?!

V celkovém pořadí na MČR držíš třetí místo díky výborným výsledkům na ladderu, bude pro tebe případná účast na MČR vrcholem sezóny?

Tož, těžko říct.. nikdy jsem nebyl moc ambiciozní hráč, ale na MČR bych se hrozně rád podíval, už jen proto, že má nejlepšího organizátora na světě .. pozdrav Greenerovi!

Když už jsme u těch úspěchů, čeká tě i účast na EU Playoffs, jaké jsou pocity a očekávání před takovým turnajem?

Jak se říká do třetice všeho dobrého.. tak to už jsem propásl, protože na své třetí účasti na této akci jsem zahořel jako milion let starý papír.. ale možná to bylo tím, že mi skvělí organizátoři podávali výborné pivo Bernard a k tomu na mě čekal Banki a já měl chuť s ním pít a né hrát.
Je to tedy má čtvrtá účast a v té ohromné konkurenci plné nerekreačních hráčů to bude náročné.. i já bych mohl mít problémy (usmívá se).

Chystáš se v dohledné době na nějaké další offline akce, ať už v rámci ČR či zahraniční?

Aktuálně jsou pro mě prioritou dvě výše zmíněné akce, dál zatím nemám nic vymyšlené. Všechno asi bude záležet na tom jak mi sedne nová expanze.

Jak se ti zatím zdá již zmiňovaná expanze “The Boomsday Project”? Máš, na první pohled, nějakou kartu, které se nemůžeš dočkat?

Zrovna jsem si po zajištění toho postupu dal měsíční půst od Hearthstonu, je to tak krásnej pocit poslední den měsíce popíjet pivko u vody místo překlikávání a sledování ranků.
Viděl jsem tedy strašně málo karet.. nechám se snad příjemně překvapit při dnešním otvírání a následném testování. (Koutkem oka jsem někde zas viděl nějaké generování random věcí na rogunku a mé srdce zaplakalo).

Říkáš, že jsi viděl jen pár karet, přesto se zeptám. Kdybys měl vybrat jednu kartu, která tě nejlépe vystihuje, jaká by to byla?

Hydrologist. Jistojistě. Jen se podívejte na ten roztomilý obrázek.

Děkuji za příjemný rozhovor a přeji hodně úspěchů v barvách Inaequalis!

Také děkuji.

About Noizzy

Komentáře