Shrnutí 21. INAE Bootcampu

Shrnutí 21. INAE Bootcampu

6.07.2020  

Máme tu opět léto a jak je již v Inaequalis tradicí, každé léto pořádáme náš Inaequalis Bootcamp, tentokrát už jeho 21. pokračování. Jsme moc rádi, že i letos navzdory celé situaci s koronavirem, a nutné změně termínu se letošní rok nestal výjimkou a nám se podařilo Bootcamp nejen uskutečnit, ale i naplnit jeho kapacitu. Bylo super mít po takovém stresujícím období příležitost se opět osobně setkat a společně relaxovat v přátelském prostředí. 

Bootcamp se konal od středy 24. června do neděle 28. června, již tradičně se konal v malebné obci Sloup v Čechách, konkrétně ve vyhlášeném pařanském doupěti The Nest. Bootcamp jsme koncipovali pro nás tradičním způsobem, kde jsme kladli důraz na to se hlavně sejít, pokecat a zapařit, jak námi dlouhodobě podporované tituly, tak i některé pro nás méně tradiční. Určitě nesmíme zapomenou na deskové hry, bez kterých si můžeme Bootcamp jen těžko představit. Někdo přijel hrát, další poznat nové lidi a nebo utužit vztahy se starými známými.  Rovněž došlo na tradiční součást Bootcampu, a to veřejné zasedání rady, kde jsme pohovořili o tom, co spolek čeká v nejbližších měsících. Odpoledne po zasedání rady jsme společně zašli za  osvěžením na zmrzlinu a myslíme, že jsme tím nejspíš založili naši další tradici.

A jelikož pohybu není nikdy dost (obzvlášť na bootcampu), tak jsme díky iniciativě našich členů (Velké díky především Bagetovi) měli příležitost si trochu netradičně zasoutěžit, konkrétně ve hře Beat Saber na skladby jako jsou „Toss a Coin to Your Witcher“ a nebo „K/DA – Pop Stars“. Turnaj nakonec vyhrál Gibbirg těsně před Equitannou, gratulujeme.

Na závěr by jsme chtěli poděkovat celému Nestu v čele s Lukášem „Jumpem“ Vobeckým za to, jak se o nás skvěle postaral. „Nest grilování“, „Nest Pizza“, „Nest buřtguláš“ jsou všechno gastronomické zážitky, které by si zasloužili vlastní registrační značku. Děkujeme všem, kdo se BC 21 účastnili, jste skvělí!

 

About

Komentáře