Soupisky Inaequalis pro V4 OW Series

Soupisky Inaequalis pro V4 OW Series

27.09.2018 Noizzy  

Není tomu tak dávno, kdy svoji první sezónu velkolepě zakončila V4 Overwatch Series v třinecké Werk Aréně. Největší a snad jediná místní Overwatch liga tak obnovila zájem o esport v této hře a popostrčila velké domácí organizace k zvýšenému zájmu o Overwatch. Jelikož v Inaequalis podporujeme Overwatch aktivně již od doby, kdy byl ještě v plenkách, žádná domácí soutěž nám samozřejmě neuteče.

Vzhledem k tomu, že je v naší komunitě zájem o Overwatch vysoký, mohli jsme do kvalifikace pro první ročník V4 OW Series nasadit hned tři týmy – Inaequalis Atra, Lutea a Favor. Všechny tři se do ligy úspěšně kvalifikovaly. Svými výkony zaujaly hned od začátku týmy Favor a Atra, které se ve svých tierech probojovaly až do samotného play-off a vypravily se na offline finále do Třince. Tam byly nekompromisní a zajistily si titul jak v t2, tak i t3 divizi. Kromě skvělých cen byl týmům odměnou také přímý postup do vyšší divize.

Na dveře už pomalu klepe kvalifikace pro druhý ročník a my Vám už teď můžeme s radostí oznámit, že pro následující sezónu nasadíme ne tři, ale čtyři celky!

Favor je momentálně našim nejúspěšnějším týmem. Silná sestava založená na zkušených hráčích byla v minulém ročníku suverénní a celkovým vítězstvím ve druhé divizi si  vybojovala postup mezi elitu. Tam budou čelit těm nejtěžším soupeřům, které místní scéna nabízí.

Atra je dalším vynikajícím týmem, kterému se hned v první sezóně podařilo vybojovat postup o divizi výše. Zaujme tak místo v tier 2 po Favoru a pokusí se navázat na úspěch svých týmových kolegů. Zajímavostí je, že přesně 33,33333333…% týmu tvoří zástupkyně něžného pohlaví.

Jeden ze dvou týmů, který si bude muset projít kvalifikací je zbrusu nový Corax. Ten šanci ukázat svůj talent ve V4 OW Series ještě nedostal a nad jeho kvalitami tak můžeme zatím pouze spekulovat. Kluky však dobře známe a víme o nich, že jsou dravci a o svoje místo v lize se určitě poperou!

Druhým z týmů, který se zúčastní kvalifikace bude Lutea. Jádro této sestavy bylo vidět už v minulém ročníku a to konkrétně ve 3.tieru, kde obsadilo konečné 3.místo a jen o vlásek nám tak uniklo finále mezi dvěma týmy INAE. Co se nepovedlo dříve, může se povést letos!

Všem týmům přejeme úspěšný vstup do nové sezóny, přesnou mušku a nespočet úspěchů!

About Noizzy

Komentáře