Umí hráči tancovat?

Umí hráči tancovat?

23.12.2019 Eldesan  

Již druhým rokem pořádáme netradiční neziskovou akci pro esport komunitu. Jedná se o ples spojený s vyhlašováním ankety (esportová komunita v anketě vybere nejúspěšnějšího hráče, organizaci, influencera a off-line akci roku 2019). Ples se uskuteční 25. 1. 2020 od 19 hodin v pražském Top Hotelu.

Cílem této společenské události je sejít se, vyvést své protějšky, popovídat si, zhodnotit předešlý rok a pozvednout esport v očích veřejnosti. Krom dobré hudby k tanci a bohaté tomboly chystáme program s vyhlašováním největších úspěchů a výsledků ankety o nejúspěšnější off-line akci roku, influencera, hráče a organizaci roku. Tato akce nemá být výdělečná, má spojovat českou scénu a ukázat, že jednou za rok dokážeme odhodit rivalitu a všichni se sejít a společně se pobavit,“ říká Eldesan, předseda spolku Inaequalis.

V minulém roce takto akce oslovila více než 40 000 lidí, plesu se zúčastnilo 230 lidí a v anketě hlasovalo přes 4000 lidí. Pokud vás zajímá, jak taková akce vypadá, podívejte se na video z minulého ročníku:


Výsledky ankety z minulého roku:

Hráč roku:                       GuardiaN
Organizace roku:            eSuba
Influencer roku:               Deethane
Off-line akce roku:           Mistrovství ČR

Informace o nadcházejícím ročníku jsou k dispozici zde:
Web k plesu (kde je možné hlasovat v anketě)
Vstupenky na ples
Veřejná FB událost

Těšíme se na viděnou.

About Eldesan

Komentáře