Vyhlášení LoL ligových Predictions

Vyhlášení LoL ligových Predictions

24.12.2019  

V posledních dnech jsme Vás informovali o tom jak probíhala a jak dopadla naše interní INAE League of Legends liga. Dnes se pojďme podívat na to co ligu doprovázelo, konkrétně na tzv. INAE Predictions, což byla naše vlastní malá tipovací soutěž, které se účastnilo 10 vybraných členů organizace a další pozvaní hosté a já bych tímto rád všem poděkoval za jejich aktivní účast po celou dobu ligy.

O Predictions : Před začátkem každého kola, odeslal každý účastník své tipy na výsledky jednotlivých zápasů a za každý správný tip obdržel jeden bod, tento systém běžel až do konce základní části, kde po rozlosování Play-off došlo na poslední typ a to na všechny jednotlivé zápasy ve stylu Worlds Pickem. 

Náš vzor “LEC PREDICTIONS”.


Výsledky (TOP5) – celkové množství bodů :

  1. MightyMaty – 87 b
  2. HonZuna – 85 b
  3. Lucystratocaster – 77 b
  4. Prokky – 76 b
  5. Machi – 73 b

Blahopřejeme MightyMatymu k vítězství a 1850 RP, zároveň jsme se Matyho poprosili aby nám řekl něco o sobě a o tom jak se mu podařilo vyhrát Predictions :

Ahoj, jmenuju se Maty, ale to už asi víte 😀. Mimo INAE studuji vysokou školu, tudíž na to hrát LoLko nějak aktivněji není moc času a tak jsem se dal spíše na jeho sledování. V predictions hodně pomáhá komunikace s hráči a bedlivé sledování jejich aktuálních sil a sestav. Nejtěžší období na prediction jsou zápasy hned po přestupovém období, ale po pár zápasech se znovu dá odhadnout síla daného týmu. Jako radu pro budoucí účastníky predictions bych dal, aby si nastudovali herní styly jednotlivých týmu a bedlivě sledovat většinu zápasů.”

About

Komentáře