Vyjádření Dominika „Majsssstera“ Furky – kapitána sekce:

Vyjádření Dominika „Majsssstera“ Furky – kapitána sekce:

29.06.2020 LUCYSTRATOCASTER  

Našim největším úspěchem byla účast v COOL Lize, dostali jsme se mezi Top 8 týmů na CZ/SK scéně. Po 7 kolech jsme skončili na 6. místě. Začátky pro nás byly těžké, nemohli jsme vyhrát ani jednu hru, což pro nás bylo frustrující. Po 4 prohrách bylo jisté, že se do finále už nedostaneme. Ale i tak jsme si řekli, že dohrajeme ligu s hrdostí. Posledních kolech jsme porazili Absolute Legends a tým Entropiq, kterým jsme tím sebrali šanci na postup do finále. COOL Liga byla pro nás velkým přínosem, jak po stránce hry, ale také i taktického myšlení při výběru balíků. S klukama jsme si ligu užili a určitě se chceme zapojit i další ročníky.

V průběhu COOL Ligy jsme hráli i další turnaje, například Y-Games @Home vol.2 ve kterém se náš hráč Eichii umístil na krásném 3. místě. Dále bych rád vyzdvihl i účast hráče Rybkapipka na mezinárodním turnaji Master Tour Jonkoping, ačkoli se nám nepodařilo postoupit, je pro nás samotná účast v tomto turnaji velkým úspěchem.

Naše sekce se každý týden zapojuje do týdenních turnajů o cenné body na MČR a FOR GAMES. Budeme se snažit, abychom se dostali na ty největší lanky v našich končinách. Také hrajeme kvalifikace Na Master Tour Montreal, které mají pro nás velkou prioritu. Blizzard společně s ESGA si připravil pro naší československou komunitu kvalifikace o spoty na Master Tour Montreal. Tyto turnaje se budeme snažit vyhrát a tím reprezentovat Inaequalis i v zahraničí. Díky za pozornost, držte nám palce!

Dominik „Majsssster“ Furka

About LUCYSTRATOCASTER

23letá "pr manažerka" a lolkařka :)
Komentáře