Z Ohrozimi si vezeme bronz!

Z Ohrozimi si vezeme bronz!

12.04.2019 Darerris  

Poslední březnový víkend se konala tradiční LAN Ohrozim Reborn. Naše 2 týmy se pokusili, alespoň navázat na úspěch z předešlého roku. Tehdy si naši kluci z týmu Animus vezli domů bronz.

 

obr.1 Tým Lutea-zleva: Kiss.Of.Life, Nerothos, Laograc, Sammi(c) a YellowPanda

Hrálo se systémem skupin a poté double elimination. Tým Lutea dominoval své skupině a postoupil z prvního místa. Tým Mitis se umístil na 2. pozici ve své skupině. Což způsobilo, že se naše oba týmy potkali hned v prvním kole playoff. Tým Lutea prošel upper bracketem, kde před branou Grand finále narazil na tým Dogshit, jeden z favoritů turnaje, který je porazil. Kluci tak sestoupili do finále lower bracketu, kde na ně čekal budoucí vítěz, tým Hippomaniacs. Mezitím kluci z Mitis podlehli v bojích v loweru oponentům z Lidového gamingu, kteří je vyřadili a kluci se tak umístili v TOP 5 týmů na turnaji.

 

 

 

 

obr.2 Tým Mitis-zleva: DennyRTZ, Peet, Pepko(c), Heck a Kael

Lan ohrozim se konala na dobrém místě. Občerstvení i celkové vybavení KD bylo dobré. Internet na lance byl velmi dobrý, žádné technické problémy a celkově vše bylo zařízeno na výbornou. Mohlo se však hrát více her, přestože jsme byli ve winners bracketu, hráli pouze 5 her, což není mnoho. Proto zastávám názor, že by se příště měl hrát jiný formát, kde by hrál každý s každým. – Heck z týmu Mitis

No Ohrozim sme si užili. Bola super atmosféra a aspoň sme sa poprve stretli naživo s teamom 😂 skončili sme síce na 3.mieste ale objavili sme chyby na ktorých musíme zapracovať aby sme naše výsledky zlepšili. Inak super akcia. – Sammi z týmu Lutea

 

Závěrem chci týmům pogratulovat k pěknému umístění, poděkovat za reprezentaci a popřát do dalších klání hodně úspěchů. GL & HF!

[URIS id=4845]

About Darerris

Komentáře