HS Playzone Nightcup #164

HS Playzone Nightcup #164

7.02.2018 Eldesan  

Ano, je to tady. Po zimní pauze se opět bodují nightcupy na playzone – a naše zastoupení samozřejmě nemohlo chybět.

Celkem od nás hrálo 10 hráčů, jmenovitě to byli Clay, Downed, Kenny, majsssster, oakie7, oki1, RenyX, ShaOlin, Tutifus a Waldo.

(Playzone Nightcup je online turnaj probíhající ve čtvrtek od 18:00 ve formátu BO5 Conquest s 1 banem. Top 16 hráčů si odnáší body do kvalifikace na MČR.)

Celkem se do turnaje přihlásilo 143 lidí a objevila se i velmi známá jména hráčů předních českých týmů. Ale to už nám začalo první kolo, kde bohužel hned končí Kenny, a to po prohře 0:3 s hráčem springy, a RenyX 2:3 s hráčem skajel. Mně (Tutifus) se podařilo vyhrát 3:1 nad Rams.Pickwick a zbytek našich borců měl zjednodušenou cestu tím, že dostali freewin.

(Freewin v prvním kole se rozdávají za předpokladu, že nesedí počet hráčů do bracketu. Ideální počet je mocnina 2. Proto za stavu 143 hráčů muselo dostat 113 hráčů freewin, aby ve druhém kole hrálo 128, což už je mocnina 2.)

Ve druhém kole se bohužel naše řady opět tenčí, kdy ShaOlin prohrává 0:3 s hráčem AsDrOnCZ, Oakie7 1:3 s Pavlem1111, já (Tutifus) 2:3 s hráčem BRSKO, Clay 2:3 s hráčem Lewrone a v bratrovražedném souboji Downed 2:3 s okim1. Na druhou stranu, do druhého kola se dostal právě oki1, WaldoSVK jenž porazil 3:1 hráče lakee88 a majsssster, protože jeho soupeř, ECLOT.zataro, se nedostavil.

A máme tu třetí kolo a v něm se bohužel loučíme s WaldemSVK, který podlehl Pandapplovi z týmu ECLOT 2:3, a dále nepokračuje ani oki1, který skončil se skóre 2:3 proti eEriness.Zukys. Na druhou stranu, majsssster, nyní jediný pokračující z našich řad, zdolal 3:0 hráče ChobotHS, a pokračuje tedy dál.

Ve čtvrtém kole majsssster potkává a poráží hráče xbury10 se skóre 3:2, a postupuje tedy do kola 5. které už znamená body – top 16. Bohužel tu prohrává proti iN.Kronosovi 1:3, ale první body do kvalifikace na MČR patří majsssstrovi, gratulujeme.

Během turnaje se mezi účastníky objevil ještě jeden „falešný člen“ našeho týmu. nEph.Cocon si zapomněl změnit klantag, a tak na tomto nightcupu reprezentoval náš tým. Za jeho opomenutí mu tímto děkujeme za reprezentaci.

Cocon v prvním kole dostal freewin, v druhém kole porazil hráče SikiHS v poměru 3:1, v kole 3. se skóre 3:0 porazil hráče JaMMeX, v kole 4. projel Pandappla 3:0 a v kole 5. – top 16 – zase hráče ItsMeMV 3:2 z týmu ECLOT. V kole 6. – top 8 – se potkal s hráčem eEriness.Zukys, kterého porazil se skore 3:2. Je tu 7. kolo – top 4: Cocon i nadále jede na vítězné šňůře a poráží iN.Kronose 3:1. Ve finále Cocon potkává hráče eEriness.Bende, přičemž z tohoto duelu si Cocon odnáší pěkné druhé místo. Gratulujeme našemu bývalému členu a kamarádovi Coconovi.

 

Za Inaequalis

Tutifus

About Eldesan

Komentáře