První polovina Winter stage V4 OW ligy je minulostí

První polovina Winter stage V4 OW ligy je minulostí

21.12.2018  

Už dříve jsme naznačovali, že naše účast ve V4 OW lize bude hojná a tak se i stalo. Po rozřazovacích kvalifikacích se náš tým Inae Corax umístil v tier 2, ke se nachází i Inae Atra, která si pojistila postup do tohoto tieru v předchozí sezóně. Naše třetí uskupení nesoucí název Inae Lutea bojuje o slávu v tier 3 tabulce.

„Vysoké nasazení našich hráčů bylo již od počátku ligy nepřehlédnutelné a touha po vítězství nezkrotná. Naše týmy mezi sebou pořádají pravidelné scrimy, což nás žene kupředu a dává nám důvod se zlepšovat. Každý tým chce být nejlepší.“ prozradila manažerka sekce Alena “Qaja” Holubová.

Corax se umístil na krásném čtvrtém místě. „Chceme všem ukázat, že s Coraxem se prostě musí počítat,“ říká kapitán Domča a věří v ještě lepší výkony než doposud.

Méně úspěšná byla Atra, která po předchozích zkušenostech na V4 poněkud usnula na vavřínech, skončila na předposledním místě a své naděje upíná ke druhé polovině winter stage.

Druhé místo v tier 3 ukořistila Lutea, kluci si hraní očividně užívají a zuby si brousí na tier 2.

Další část zimní sezóny začne 4. 1. 2019. Nás čeká příprava a ani o svátcích si neodpočneme. Pořádáme totiž Inaequalis vánočním turnaj, na kterém se potkáme s některými soupeři z V4 a zahrát si s námi může přijít každý! Stačí se jen zaregistrovat.


Vánoční Overwatch turnaj

Registrace: ZDE
Živé vysílání: twitch.tv/inaequalistv

About

Komentáře